KARAŚ/ROGUCKI - "Czułe kontyngenty" w Poznaniu

Bilety na koncert KARAŚ/ROGUCKI - "Czułe kontyngenty" w Poznaniu - 01-12-2022

Koncert KARAŚ/ROGUCKI - "Czułe kontyngenty" w Poznaniu

PIOTR ROGUCKI , Kuba Karaś , KARAŚ/ROGUCKI

01.12.2022 20:00

Poznań(Wielkopolskie) - Tama


Karaś/Rogucki wyruszają w trasę koncertową z albumem „Czułe kontyngenty”. Kuba Karaś, Piotr Rogucki, Wiki Jakubowska oraz Kamil Kryszak zagrają 1 grudnia w poznańskim klubie Tama.

Płyta „Czułe kontyngenty” to 12 kompozycji, które przenoszą do świata życzliwości, romantyzmu i nostalgii. Kilka nowości - „Bezpieczny Lot”, „Film”, „Zapasowy Tlen” czy „Marianna” - można było usłyszeć podczas letnich koncertów. Jesienna trasa będzie jednak okazją do posłuchania większej liczby nowości i przekonania się, jak brzmią w klubowej oprawie. Kuba Karaś przyznaje, że nauczony koncertowym doświadczeniem przeniósł do produkcji więcej energii, gitar i żywych bębnów.

„Wysyłamy do słuchaczy przesłanie, że miłość jest narzędziem dającym szansę na wyrwanie się z chaosu, w którym pogrąża się świat. Jest trochę refleksyjnie i osobiście, jest czule i blisko”, mówi o płycie Piotr Rogucki. Kuba Karaś dodaje, że „pod względem muzycznym to KARAŚ/ROGUCKI rozpoznawalny z pierwszego albumu. Charakterystyczny bas i melodyjne riffy, okraszone synthami w sosie new romantic, romantic pop czy shoegaze”.Powiązane