XXV JWP B-DAY w Warszawie

Bilety na koncert XXV JWP B-DAY w Warszawie - 17-12-2022

Koncert XXV JWP B-DAY w Warszawie

JWP

17.12.2022 17:30

Warszawa(Mazowieckie) - Progresja Music Zone


Kup bilet GoingApp 17:30

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 2 miesięcy
Do wydarzenia 19 dni
XXV JWP B-DAY

Wpadaj to Kolegów spotkasz!

W ostatnich latach warszawska ekipa jest aktywna jak nigdy wcześniej. 2020 rok przyniósł nam zespołowych “Kolegów”. 2021 rok to “ABCD” Erosa z Głową PMM; “Powrót z drogi donikąd” Siwersa; solowy debiut Kosiego w postaci “IS.OK” czy wreszcie drugi solowy Ero z “Eroizmem”. A kilka miesięcy temu panteon solowych projektów uzupełnił jeszcze Łajzol znakomitym “Łajzol Serious”, więc zdecydowanie jest co świętować.

Dodać do tego należy, że to już 25 rok działalności pod szyldem JWP. Takie ćwierćwiecze skłania do hucznej celebracji, więc już dziś zapiszcie w kalendarzu 17 grudnia, bo w ten sobotni wieczór ponownie tworzymy historię w stołecznej Progresji. Na scenie - oprócz jubilatów - gruba reprezentacja gości, a w programie - oprócz kozacko zapowiadających się solowych występów - także ten jeden specjalny koncert, jakiego na pewno się nie spodziewacie.

Start sprzedaży biletów już 22.09 na platformie Going.

“JWP jest na tym, to fakty…”Powiązane