New Blood Hip Hop Fest | Kraków

Bilety na koncert New Blood Hip Hop Fest | Kraków - 11-11-2022

Koncert New Blood Hip Hop Fest | Kraków

FENO , Przyłu , FukaJ , Floral Bugs , New Blood Hip Hop Fest

11.11.2022 19:00

Kraków(Małopolskie) - Klub Kwadrat


Uwaga! Nadciąga New Blood Hip Hop Fest! Fukaj, Przyłu, Feno i Floral bugs wystąpią na wspólnym koncercie w Krakowie!
Są z pokolenia, które nade wszystko ceni sobie wolność i bez strachu opowiada o tym, co się dzieje na polskich ulicach. Są dzicy, nietuzinkowi i bezkompromisowi a ich odwaga w muzycznych eksperymentach nie zna żadnych granic. To świeża krew polskiego rapu, muzycy, których należy zobaczyć na żywo!
Fukaj, Przyłu, Feno i Floral pojawią się w Krakowie 11 listopada 2022 roku za sprawą Galicji Productions. Już dziś serdecznie zapraszamy na festiwal New Blood Hip Hop Fest!
Fukaj to najmłodszy artysta należący do SBM Label. Odkryty przez Matę podczas jednej z charytatywnych transmisji na żywo, swoją przygodę z wytwórnią rozpoczął od wzięcia udziału w SBM Starter - corocznej akcji organizowanej przez SBM mającej na celu odkrycie nowych talentów. Zaprezentowane przez niego utwory zdobyły milionowe wyświetlenia, a ich owocem było podpisanie przez artystę kontraktu na samym początku 2021. Razem z oficjalnym ogłoszeniem, Fukaj zaprezentował swój pierwszy singiel przygotowany we współpracy z Kubim Producentem - "Światła Miasta" promujący album "Chaos". Następny singiel promujący płytę "Marvin Gaye" został opublikowany 24 lutego 2021 roku. Następnie w 2021 roku opublikowano jeszcze trzy single promujące album - "DOM DIABŁA". "Ogród" i "Zatapiamy się" z gościnnym udziałem Vito Bambino. Płyta została opublikowana w serwisach streamingowych wraz z bonusowym EP zatytułowanym "7 dni odpoczynku". 6 sierpnia 2021 roku singiel "Owoce 3" pokrył się złotem.
Przyłu pierwsze kawałki pisał, mając zaledwie 15 lat. Pochodzący spod Warszawy raper, ma na swoim koncie numery, które cieszą się wielomilionowymi wyświetleniami jak choćby "Usta" czy "Jazz" nagrany z białostockim raperem VBS. Nagrał też z Deysem hit "moizdrajcy.com". Raper na początku 2020 wydał debiutancki album "Juniper", który ujrzał światło dzienne nakładem wytwórni QueQuality. Płyta pojawiała się na piątym miejscu zestawienia OLiS. Idąc za ciosem, w tym samym roku został wydany album "Homeless Boy". Krążek opowiada o wartościach życia codziennego, wolności i możliwość wyrażania siebie poprzez muzykę.
Feno prężnie przebija się do mainstreamu. Prócz muzyki hipnotyzuje fanów także wizerunkiem. Reprezentant Hashashins łamie stereotyp emo-rapu jako muzyki opartej o smutne, gitarowe bity i ubiera go w narkotyzującą, pokwaszoną stylistykę. Jest dziki, wolny i absolutnie nietuzinkowy, toruje własne ścieżki, zamiast podróżować tymi już wydeptanymi. Jego już niemal kultowy album "Neopunk" nie daje zamykać się w ramy, a sam artysta pokazuje, że jego odwaga w eksperymentach nie zna żadnych granic. Feno, mimo stosunkowo krótkiej przygody z muzyką, zalicza się do grona osób z największymi zdolnościami wokalnymi spośród polskich raperów. Na początku roku muzyk wydał swoje piąte długogrające wydawnictow zatytułowane "Transgresja". Jest to pierwszy krążek wydany nakładem Antihype, którego...Powiązane