Tamino w Warszawie

Bilety na koncert Tamino w Warszawie - 13-02-2023

Koncert Tamino w Warszawie

Tamino

13.02.2023 19:00

Warszawa(Mazowieckie) - Palladium


Tamino po raz pierwszy w Polsce!

Hipnotyzujący głos, niebanalne aranżacje i songwriting, który porusza - tak wygląda twórczość Tamino, belgijsko-egipskiego artysty, który słusznie stawiany jest jako najlepiej rokujący wokalista europejskiej sceny pop. Polska publiczność przekona się o jego talencie już 13 lutego w teatrze Palladium, kiedy to Tamino zagra swój pierwszy koncert w naszym kraju.

Wiele czynników składa się na sukces 25-letniego Tamino. Wokalny talent odziedziczył po dziadku, który w latach ‘60 był jednym z najbardziej wziętych piosenkarzy północnej Afryki, a nieoczywiste pochodzenie i egipskie korzenie wyczuwalne są w jego aranżacjach. Świat zachwycił się Tamino w 2018 roku, tuż po wydanym debiucie “Amir”. Utwory “Indigo Night” i “Habibi” szybko zebrały miliony odtworzeń na portalach streamingowych, a trasy koncertowe na całym świecie wyprzedawały się w błyskawicznym tempie. Tamino na żywo nie pozostawia żadnych wątpliwości - to Artysta przez duże A, a jego występy zapadają w pamięć na bardzo długo.

Tamino zagra w warszawskim tatrze Palladuim już 13 lutego, a bilety na to wydarzenie w cenie 105 zł będą dostępne w regularnej sprzedaży od piątku, 30 września!