Antimatter + support: Retrospective, 21.11.2022 Warszawa

Bilety na koncert Antimatter + support: Retrospective, 21.11.2022 Warszawa - 21-11-2022

Koncert Antimatter + support: Retrospective, 21.11.2022 Warszawa

Antimatter , Retrospective

21.11.2022 19:00

Warszawa(Mazowieckie) - Klub Riviera - Remont


Antimatter wraca do Polski w listopadzie!

Zespołu Antimatter nie trzeba przedstawiać polskim fanom progressive, darkwave i art rocka. Po raz ostatni Anglicy, opisywani na Wyspach Brytyjskich jako „najsmutniejszy zespół świata,” odwiedzili Polskę w 2019 r., przed pandemią wirusa COVID-19. Teraz Antimatter powraca, aby zagrać kilka koncertów oraz przedstawić nową płytę „A Profusion Of Thought”!

Antimatter na trasie po Polsce towarzyszyć będzie polski zespół Retrospective, który podczas koncertów również promować będzie nową płytę „Introvert”, która ukaże się w listopadzie.
_____________

Na koncertach klasyczny elektryczny show Antimatter wzbogaci setlista składająca się ze starych, jak i nowych utworów. Mick Moss, wokalista i gitarzysta Antimatter, który jest siłą napędową zespołu od ponad 20 lat, podkreśla, że „to w Polsce spotykałem zawsze z najlepszą publikę – czy to grając solo, czy z zespołem. Teraz z ogromną przyjemnością możemy potwierdzić, że po raz pierwszy od trzech lat, wracamy do Polski w listopadzie w pełnym, elektrycznym składzie. W moim archiwum nienagranych i niepublikowanych utworów Antimatter zebrało mi się ponad trzydzieści kawałków – nie włączałem ich do kolejnych płyt. Obiecałem sobie, że teraz dam szansę im wybrzmieć. Mam nadzieję, że spotkamy się w Polsce w listopadzie.”

*******Powiązane