PRIME ORCHESTRA - Christmas Sympho Show w Warszawie

Bilety na koncert PRIME ORCHESTRA - Christmas Sympho Show w Warszawie - 23-12-2022

Koncert PRIME ORCHESTRA - Christmas Sympho Show w Warszawie

Prime Orchestra

23.12.2022 19:30

Warszawa(Mazowieckie) - Palladium


Kup bilet Eventim 19:30 - PRIME ORCHESTRA - Christmas Sympho Show

Kup bilet eBilet 19:30 - PRIME ORCHESTRA - Christmas Sympho Show

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 2 miesięcy
Do wydarzenia 17 dni
W grudniu 2022 r, PRIME ORCHESTRA, dla wszystkich melomanów, przygotował specjalną muzyczną programy - CHRISTMAS SYMPHO SHOW!

Magiczna atmosfera ferii zimowych, żywy pokaz muzyki i światła, niespodzianki, specjalnie gościnni wokaliści, chór, zespół rockowy, DJ, efekty specjalne i oczywiście światowe hity, wszystko to przygotowaliśmy dla Ciebie.

Swiąteczne i noworoczne hity w interpretacji firmowej PRIME ORCHESTRA! Queen, ABBA, Sting, George Michael, Bee Gees, Mariah Carey, Coldplay, Chris Rea, Joe Cocker, Scorpions, Elton John and favorite music from Christmas movies.

CHRISTMAS SYMPHO SHOW prezentowane przez PRIME ORCHESTRA. Sylwestrowy wieczór muzycznych cudów! Będzie jak zawsze świątecznie , rewelacyjnie, na najwyższym poziomie ! Czekamy na Ciebie!

Ten zespół już w wielu krajach wywołał furorę! W Polsce, Niemczech, Estonii, Łotwie, Finlandii "Prime Orchestra" stał się prawdziwym odkryciem!

Już wkrótce, czeka na Ciebie niezapomniane sylwestrowe wydarzenie muzyczne, w wykonaniu założyciela gatunku sympho show, nowoczesnej orkiestry crossover Prime Orchestra z Charkowa na Ukrainie.

Na tym niesamowitym show doświadczysz najbardziej żywych emocji i niezapomnianych przeżyć!