Mamry Festival 2023 | Węgorzewo

Bilety na Mamry Festival 2023 | Węgorzewo

Mamry Festival 2023 | Węgorzewo

Mamry Festival

28.07.2023 17:30

Węgorzewo(Warmińsko-mazurskie) - Plaża Mamry


MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023 to kolejna edycja rozpoczętej w 2018 roku imprezy muzycznej organizowanej na plaży miejskiej nad Jeziorem Mamry. Od 2022 roku to impreza dwudniowa, kierowana w głównej mierze do osób w wieku 16-35 lat, w tym do mieszkańców regionu, turystów na żaglach i łodziach motorowych (możliwość cumowania na wysokości sceny koncertowej), fanów muzyki elektronicznej, klubowej.
Festiwal zostanie przeprowadzony pod hasłem: MUZYKA - ENERGIA – PASJA

Artyści, którzy potwierdzili swój występ na węgorzewskiej scenie to m.in.
MARGARET, TYMEK, GIBBS, BAASCH, I.GOT.U, DJ INOX, SI US PLAU, DNF, DJ KILLER, DJ ALEX, MATT5KI

Najważniejsze elementy składowe Festivalu to:
1. Konkurs na najlepszego DJ - działania rozpoczną się ogłoszeniem w mediach i internecie zasad konkursu o nagrodę Grand Prix Węgorzewo 2023 dla DJ-ów, wraz z regulaminem. Przedmiotem dwuetapowego konkursu będzie wyłonienie uczestników Konkursu DJ, którzy wystąpią w dniach 28 i 29 lipca.
2. Koncert gwiazd - w dniach 28 – 29 lipca 2023 r. w godz. 18.00 – 3.00 na Scenie Mamry odbędą się koncerty największych polskich zespołów i DJ. Koncerty połączone będą z atrakcyjną oprawą oświetleniową: laserowy pokaz świateł, elementy pirotechniczne. Łącznie wystąpi 18 artystów.
3. Działania związane z promocją zdrowego trybu życia - Równocześnie z odbywającymi się koncertami zostanie przeprowadzonych kilka akcji edukacyjno ekologicznych. Organizator, w porozumieniu z największym portem w Węgorzewie stworzy warunki do uczestnictwa w koncercie dla kilkudziesięciu jachtów, które będą mogły przycumować bezpośrednio przy scenie
4. Działania związane z promocją elektromobilności - Uzupełnieniem koncertów na scenie będą prowadzone w porcie pokazy najnowszego sprzętu wodnego, sprzętu sportowego, który jest zasilany elektrycznością (łodzie żaglowe, motolotnie i rowery).
5. Promocja wolontariatu - Festiwal jest organizowany przez stowarzyszenie non profit. Wszelkie dochody z realizacji projektu zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów z nim związanych. Wielką pomoc przy organizacji festiwalu stanowić będą wolontariusze z węgorzewskich szkół średnich. Grupa 20-25 osobowa będzie odpowiadać m.in. za dyżury w biurze organizacyjnym, za opiekę nad artystami, za pracę punktów informacyjnych, patrole ekologiczne.
6. Bezpieczne Mazury - Na festiwalu wnioskodawca będzie promować zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą, uczyć zasad niesienia pierwszej pomocy nad wodą.