Karaibskie Andrzejki - KARAIBSKI BAL ANDRZEJKOWO-MIKOŁAJKOWY we Wrocławiu

Bilety na koncert Karaibskie Andrzejki - KARAIBSKI BAL ANDRZEJKOWO-MIKOŁAJKOWY we Wrocławiu - 03-12-2022

Koncert Karaibskie Andrzejki - KARAIBSKI BAL ANDRZEJKOWO-MIKOŁAJKOWY we Wrocławiu

Jose Torres

03.12.2022 21:00

Wrocław(Dolnośląskie) - Stary Klasztor


Miłośników karaibskich i latynoskich rytmów zapraszamy serdecznie na coroczną kubańską imprezę taneczną celebrującą Noc Andrzejkową. Ponieważ sam Dzień Andrzeja wypada w środę, tym razem będziemy obchodzić go w sobotnią noc 3.12. Zapraszamy na KARAIBSKI BAL ANDRZEJKOWO-MIKOŁAJKOWY!

Oprawą muzyczną imprezy zajmie się sam ojciec chrzestny "Padrino" muzyki latynoskiej w Polsce - Jose Torres, którego zobaczymy na scenie w roli muzyka, konferansjera, a także DJ-a. Główną atrakcją będzie część z muzyką na żywo, a w niej zaprezentuje się w tym roku skład CUBANIA MAIKEL RIFF & JOSE TORRES.


Czeka nas spora dawka tanecznej muzyki tradycjonalnej w nowych aranżacjach z wyspy jak wulkan gorącej! Nie zabraknie animacji - zabaw tanecznych prowadzonych przez instruktorów Torres Art. Studio i pokazów son, salsy, rueda de casino. Zapraszamy wszystkich bez względu na umiejętności taneczne - zaproście przyjaciół, znajomych - celebrujmy tańcem Andrzejkową Noc.

Do dyspozycji gości będą dwa poziomy - restauracja Stary Klasztor na parterze oraz koncertowo - taneczna Sala Gotycka na I piętrze, między którymi po zakupie biletu będzie można swobodnie się przemieszczać. W Sali Gotyckiej odbywać się będą koncerty oraz tańce. Tutaj przewidzieliśmy ograniczoną ilość miejsc siedzących, dla tych którzy nie chcą niczego przeoczyć. Piętro niżej w Starym Klasztorze układ miejsc pozostanie restauracyjny. Specjalnie dla gości którzy chcą w spokojnej atmosferze zjeść, porozmawiać i odpocząć między tanecznymi szaleństwami.

W programie:
- koncert zespołu Cubania Maikel Riff & Jose Torres
- pokazy salsy
- konkurs na najlepsze przebranie - tematy Karaibski Mikołaj lub Andrzej
- taneczne zabawy z animatorami
- integracja ze szkołami tańca i trenera
- Dj-sety muzyczne
- specjalne Menu Andrzejkowo Mikołajkowe (dostępne w restauracji za odrębną opłatą)

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl