KARNET DWUDNIOWY: MAMRY FESTIVAL 2023

Bilety na KARNET DWUDNIOWY: MAMRY FESTIVAL 2023

KARNET DWUDNIOWY: MAMRY FESTIVAL 2023

Mamry Festival

28.07.2023 18:00

Węgorzewo(Warmińsko-mazurskie) - Plaża Mamry


Kup bilet KupBilecik 18:00

Kup bilet Biletomat 18:00 - Karnet

Kup bilet Eventim 18:00 - KARNET DWUDNIOWY: MAMRY FESTIVAL 2023

Kup bilet eBilet 20:00 - MAMRY MUSIC FESTIVAL - KARNET

Kup bilet GoingApp 17:30

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 3 miesięcy
Do wydarzenia 178 dni
MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023 to kolejna edycja rozpoczętej w 2018 roku imprezy muzycznej organizowanej na plaży miejskiej nad Jeziorem Mamry. Od 2022 roku to impreza dwudniowa, kierowana w głównej mierze do osób w wieku 16-35 lat, w tym do mieszkańców regionu, turystów na żaglach i łodziach motorowych (możliwość cumowania na wysokości sceny koncertowej), fanów muzyki elektronicznej, klubowej.

Festiwal zostanie przeprowadzony pod hasłem: MUZYKA - ENERGIA – PASJA

Najważniejsze elementy składowe Festivalu to:
1. Konkurs na najlepszego DJ
- działania rozpoczną się ogłoszeniem w mediach i internecie zasad konkursu o nagrodę Grand Prix Węgorzewo 2023 dla DJ-ów, wraz z regulaminem. Przedmiotem dwuetapowego konkursu będzie wyłonienie uczestników Konkursu DJ, którzy wystąpią w dniach 28 i 29 lipca.
2. Koncert gwiazd - w dniach 28 – 29 lipca 2023 r. w godz. 18.00 – 3.00 na Scenie Mamry odbędą się koncerty największych polskich zespołów i DJ. Koncerty połączone będą z atrakcyjną oprawą oświetleniową: laserowy pokaz świateł, elementy pirotechniczne. Łącznie wystąpi 18 artystów.
3. Działania związane z promocją zdrowego trybu życia - Równocześnie z odbywającymi się koncertami zostanie przeprowadzonych kilka akcji edukacyjno ekologicznych. Organizator, w porozumieniu z największym portem w Węgorzewie stworzy warunki do uczestnictwa w koncercie dla kilkudziesięciu jachtów, które będą mogły przycumować bezpośrednio przy scenie
4. Działania związane z promocją elektromobilności - Uzupełnieniem koncertów na scenie będą prowadzone w porcie pokazy najnowszego sprzętu wodnego, sprzętu sportowego, który jest zasilany elektrycznością (łodzie żaglowe, motolotnie i rowery).
5. Promocja wolontariatu - Festiwal jest organizowany przez stowarzyszenie non profit. Wszelkie dochody z realizacji projektu zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów z nim związanych. Wielką pomoc przy organizacji festiwalu stanowić będą wolontariusze z węgorzewskich szkół średnich. Grupa 20-25 osobowa będzie odpowiadać m.in. za dyżury w biurze organizacyjnym, za opiekę nad artystami, za pracę punktów informacyjnych, patrole ekologiczne.
6. Bezpieczne Mazury - Na festiwalu wnioskodawca będzie promować zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą, uczyć zasad niesienia pierwszej pomocy nad wodą.