KARNET DWUDNIOWY: MAMRY FESTIVAL 2023

Bilety na KARNET DWUDNIOWY: MAMRY FESTIVAL 2023

KARNET DWUDNIOWY: MAMRY FESTIVAL 2023

Mamry Festival

28.07.2023 18:01

Węgorzewo(Warmińsko-mazurskie) - Plaża Mamry


Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się w dniach 28-29 lipca 2023 w Węgorzewie.

Na Mamry Festival 2023 wystąpią ponadto:
MARGARET, DJ ALEX, DJ INOX, DNF, I.GOT.U, SI US PLAU, MATT5KI, DJ KILLER, RENI JUSIS, KUBAŃCZYK, MAŁACH/RUFUS

Festiwal zostanie przeprowadzony pod hasłem: MUZYKA - ENERGIA – PASJA

Najważniejsze elementy składowe Festivalu to:
1. Konkurs na najlepszego DJ
- działania rozpoczną się ogłoszeniem w mediach i internecie zasad konkursu o nagrodę Grand Prix Węgorzewo 2023 dla DJ-ów, wraz z regulaminem. Przedmiotem dwuetapowego konkursu będzie wyłonienie uczestników Konkursu DJ, którzy wystąpią w dniach 28 i 29 lipca.
2. Koncert gwiazd - w dniach 28 – 29 lipca 2023 r. w godz. 18.00 – 3.00 na Scenie Mamry odbędą się koncerty największych polskich zespołów i DJ. Koncerty połączone będą z atrakcyjną oprawą oświetleniową: laserowy pokaz świateł, elementy pirotechniczne. Łącznie wystąpi 18 artystów.
3. Działania związane z promocją zdrowego trybu życia - Równocześnie z odbywającymi się koncertami zostanie przeprowadzonych kilka akcji edukacyjno ekologicznych. Organizator, w porozumieniu z największym portem w Węgorzewie stworzy warunki do uczestnictwa w koncercie dla kilkudziesięciu jachtów, które będą mogły przycumować bezpośrednio przy scenie
4. Działania związane z promocją elektromobilności - Uzupełnieniem koncertów na scenie będą prowadzone w porcie pokazy najnowszego sprzętu wodnego, sprzętu sportowego, który jest zasilany elektrycznością (łodzie żaglowe, motolotnie i rowery).
5. Promocja wolontariatu - Festiwal jest organizowany przez stowarzyszenie non profit. Wszelkie dochody z realizacji projektu zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów z nim związanych. Wielką pomoc przy organizacji festiwalu stanowić będą wolontariusze z węgorzewskich szkół średnich. Grupa 20-25 osobowa będzie odpowiadać m.in. za dyżury w biurze organizacyjnym, za opiekę nad artystami, za pracę punktów informacyjnych, patrole ekologiczne.
6. Bezpieczne Mazury - Na festiwalu wnioskodawca będzie promować zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą, uczyć zasad niesienia pierwszej pomocy nad wodą.