Big Cyc - Koncert Big Cyc Akustycznie w Śmigla

Bilety na koncert Big Cyc - Koncert Big Cyc Akustycznie w Śmigla - 13-11-2022

Big Cyc - Koncert Big Cyc Akustycznie w Śmigla

Big Cyc

13.11.2022 18:00

Śmigiel(Wielkopolskie) - Centrum Kultury


Big Cyc Akustycznie w Śmiglu! Zapraszamy na wyjątkowy koncert już 13 listopada w sali widowiskowej Centrum Kultury. Bez zgiełku wzmacniaczy ze skokami nastroju, bez wściekłego jazgotu gitar, za to z niepowtarzalnym klimatem prezentujemy nowe oblicze zespołu. 


Big Cyc Akustycznie to dobrze znane przeboje zagrane miękko, ciepło i radośnie. Akustyczne aranżacje nadają muzyce zespołu inną jakość. Zgrabne, znane, pomysłowe melodie w anturażu "unplugged", przenoszą muzę Big Cyca w całkiem nowy klimatyczny wymiar. Na koncercie oprócz starych hitów takich jak "Makumba" czy "Rudy się żeni", pojawią się przebojowe piosenki rzadziej wykonywane przez zespół tj. "Teczka" czy "Nasz PRL". Wszystko okraszone zaskakującymi, wypełnionym po brzegi dobrym humorem, zapowiedziami przygotowanymi specjalnie na ten koncert przez Krzysztofa Skibę. Takie oblicze Big Cyca znanego z ostrego rockowego grania może być absolutnym zaskoczeniem, jednak dla wszystkich fanów dobrej muzyki rockowej to pozycja obowiązkowa.

W programie koncertu usłyszycie na pewno: "Makumbę", "Dres", "Świat wg Kiepskich", "Rudy się żeni", "Facet to świnia", "Guma". By się dowiedzieć, co jeszcze rockandrollowa ekipa Big Cyc w wersji akustycznej, warto wybrać się na koncert.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane