URSZULA "CUD NADZIEI" KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK w Gostyniu

Bilety na koncert URSZULA "CUD NADZIEI" KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK w Gostyniu - 10-12-2023

URSZULA "CUD NADZIEI" KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK w Gostyniu

Urszula

10.12.2023 18:00

Gostyń(Wielkopolskie) - Gostyński Ośrodek Kultury - Hutnik


Urszula - jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej - w 2020 r. przygotowała wyjątkowo osobistą płytę pt. "Cud nadziei".

"Od dawna chciałam nagrać płytę z kolędami i pastorałkami, które co roku będzie można śpiewać razem z bliskimi przy świątecznym stole. Te, które znalazły się na płycie, są dla mnie wyjątkowo bliskie" - Urszula

Świąteczny album pełen autentyczności, pięknych pastorałek i klasycznych kolęd - to mieszanka folku i popu we współczesnym brzmieniu przenikającym się z polską tradycją. Muzyka, którą dzieli się z nami artystka, w nieoczywisty sposób łączy pokolenia i zachęca do rodzinnych spotkań. Ponadczasowy charakter albumu oddaje znakomita muzyka m.in. Seweryna Krajewskiego czy Ryszarda Kniaty.

Dziś artystka razem ze swoim zespołem zaprasza nas do wspólnego kolędowania! Koncert od pierwszych dźwięków zabierze słuchaczy w świąteczny świat wzruszającej bliskości bez granic. Wyjątkowa oprawa wizualna koncertu pozwoli nam choć na moment oderwać się od codziennych spraw i zatrzymać w codziennym biegu.

Czas trwania koncertu - 80 minut
Brak ograniczeń wiekowych
Bez przerw

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane