The Legend – Powrót Legendy w Gliwicach

Bilety na koncert The Legend – Powrót Legendy w Gliwicach - 25-03-2023

Koncert The Legend – Powrót Legendy w Gliwicach

Fokus , Rahim , DJ Hwr , LIROY , KALIBER 44

25.03.2023 18:00

Gliwice(Śląskie) - Arena Gliwice


Pierwsza edycja festiwalu muzycznego, który zabiera widzów w sentymentalną podróż po historii muzyki. Podczas pierwszej odsłony będziemy świadkami powrotu na scenę prekursora polskiej sceny hip-hopowej, autora legendarnych hitów - LIROYA.

Na scenie po raz pierwszy w historii Liroy i Peja/Slums Attack, a także inne legendarne składy lat 90.: Kaliber 44, Wzgórze Ya-Pa 3, Fokus i Rahim oraz Dj HWR.

W ramach festiwalu zobaczymy archiwalne nagrania video, posłuchamy niezwykłych ciekawostek o wykonawcach. Nie zabraknie oczywiście momentu na autografy czy niesamowitej oprawy wizualnej!

W Arenie Gliwice pojawią się także stoiska wystawiennicze związane tematycznie z nurtem hip-hopu i wiele innych atrakcji.

Zaraz po koncercie The Legend w Arenie Gliwice odbędzie się oficjalne After Party, na którym muzykę zapewnią dj’e legendy polskiego hip-hopu: DJ 600V, DJ EPROM, DJ HWR, DJ CEEJAY oraz DJ GRUBZEE.

To idealna propozycja dla tych, którzy tej nocy będą szukać dodatkowych wrażeń. Tej nocy rytmy hip-hopu zagoszczą na dobre a Arena Gliwice stanie się hip-hopowym królestwem!

THE LEGEND to festiwal, który ma łączyć pokolenia!Powiązane