Katie Melua LOVE & MONEY TOUR 2023 w Warszawie

Bilety na koncert Katie Melua LOVE & MONEY TOUR 2023 w Warszawie - 11-04-2023

Koncert Katie Melua LOVE & MONEY TOUR 2023 w Warszawie

Katie Melua

11.04.2023 20:00

Warszawa(Mazowieckie) - Torwar


Kup bilet Biletomat 20:00 - Kategoria V

Kup bilet Eventim 20:00 - Katie Melua Love & Money Tour 2023

Kup bilet eBilet 20:00 - Katie Melua - Love & Money Tour 2023

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 3 miesięcy
Do wydarzenia 63 dni

***

Katie Melua w 2023 roku wystąpi w Polsce!

Katie Melua powraca do Polski! Wielokrotnie nagradzana na całym świecie wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, o niezwykle urzekającej barwie głosu, wiosną 2023 roku wystąpi na trzech koncertach w Polsce: 11 kwietnia w Warszawie na COS Torwar, 12 kwietnia w Gdyni w Polsat Plus Arena Gdynia i 14 kwietnia we Wrocławiu w Hali Stulecia. Będzie to część europejskiej trasy "Love & Money Tour 2023".

Katie Melua - o artystce

Katie Melua to gruzińsko-brytyjska piosenkarka i autorka tekstów, urodzona w Kutaisi w Gruzji. Jej debiutancki album - "Call Off the Search" - ukazał się 3 listopada 2003 roku. Płyta błyskawicznie stała się hitem, docierając na pierwsze miejsca brytyjskich list przebojów. Katie Melua jest autorką takich hitów, jak "Nine Million Bicycles", "The Closest Thing to Crazy" i jedną z najbardziej uznanych brytyjskich wokalistek. Od niespełna dwóch dekad, artystka nieustannie koncertuje na całym świecie, zachwycając publiczność swoim ciepłym głosem, melodyjnymi kompozycjami i czarującą osobowością. Dotychczas, Katie wydała 8 solowych, docenionych przez krytyków albumów, zdobyła kilkadziesiąt platynowych płyt oraz była dwukrotnie nominowana do nagrody Grammy.

Katie Melua - najnowsze płyty "Album No. 8" i "Aerial Objects"

16 października 2020 roku światło dzienne ujrzał ósmy solowy studyjny album Katie, zatytułowany "Album No. 8". Płytę promowały ciepłe, ujmujące single „A Love Like That” oraz "Airtime". W lipcu 2022 artystka podzieliła się ze światem płytą "Aerial Objects", stworzoną we współpracy z Simonem Goffem, kompozytorem, producentem oraz skrzypkiem. Liryczna swoboda oraz łagodny głos Katie, połączone z brzmieniem muzyki Goffa, zaowocowały powstaniem sześciu utworów, przepełnionych miłością do podróży i odkrywania świata.

Kup bilet na koncert Katie Melua już teraz na Biletomat.pl!

Bilety na koncert uwielbianej w Polsce artystki, znanej m.in. z hitu "Nine Million Bicycles", trafiły do sprzedaży 7 listopada 2022, o godz. 11:00. Koncert odbędzie się 11 kwietnia 2023 roku na warszawskim Torwarze przy ul. Łazienkowskiej 6a. Nie przegapcie tego wydarzenia!Powiązane