Raz Dwa Trzy - Koncert Zespołu Raz Dwa Trzy z orkiestrą kameralną w Szczawnie Zdroju

Bilety na koncert Raz Dwa Trzy - Koncert Zespołu Raz Dwa Trzy z orkiestrą kameralną w Szczawnie Zdroju - 08-03-2023

Raz Dwa Trzy - Koncert Zespołu Raz Dwa Trzy z orkiestrą kameralną w Szczawnie Zdroju

Raz Dwa Trzy

08.03.2023 19:00

Szczawno Zdrój(Dolnośląskie) - Teatr Zdrojowy im. Henryka Wieniawskiego


Kup bilet KupBilecik 19:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 2 miesięcy
Do wydarzenia 36 dni

30 lat temu na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki... i tak zaczęła się historia. Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu. Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno-literacki język. Historia zespołu, który w niedościgniony sposób zinterpretował piosenki A. Osieckiej i W. Młynarskiego - z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. Nadto historia zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów - od małych klubów po wielkie sale koncertowe. To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym "Raz Dwa Trzy" - jego wyjątkowym DNA. To właśnie koncertami - bez wielkich fet, akademii i transmisji - pragniemy uczcić przyjaźń z Wami i wyrazić wdzięczność za to, że z nami jesteście. Tych 30 lat minęło nam jak jeden koncert.


Będzie to koncert Zespołu Raz Dwa Trzy z towarzyszeniem orkiestry kameralnej.


Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl