Baranovski koncert w Suwałkach

Bilety na koncert Baranovski koncert w Suwałkach - 08-10-2023

Baranovski koncert w Suwałkach

Baranovski

08.10.2023 19:00

Suwałki(Podlaskie) - Suwalski Ośrodek Kultury


Kup bilet KupBilecik 19:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 10 miesięcy
Do wydarzenia 5 dni

BARANOVSKI a właściwie Wojciech Baranowski, to polski muzyk urodzony 29 lipca 1991 roku w Opocznie. Szerzej znany publice jako wokalista, jest również producentem i twórcą tekstów piosenek. Początkowo dał się poznać dzięki nagraniom i występom z polskim zespołem XXANAXX, to już w roku 2018 zdecydował się na rozpoczęcie własnej muzycznej kariery solowej.

Polski kompozytor, wokalista i autor tekstów Wojciech Baranowski w 2014 roku wziął udział w programie The Voice of Poland, skąd dołączył do drużyny Barona i Tomsona. W roku 2018 rozpoczął swoją solową karierę pod pseudonimem muzycznym Baranovski. W 31 stycznia 2018 wydał on swój pierwszy utwór zatytułowany "Mamo", a następnie swój singiel "Dym", który uplasował się na 21 miejscu AirPlay-Top. Jest to zestawienie najpopularniejszych polskich utworów. 21 maja 2018 roku Baranovski zaprezentował swój nowy singiel o tytule "Hey" a zaraz po nim następny, zatytułowany "Luźno", który również uplasował się na wysokim miejscu list przebojów. 17 stycznia 2019 roku został wydany nowy, czwarty singiel "Zbiórka". Wszystkie piosenki znalazły się na debiutanckim solowym albumie pod tytułem "Zbiór", który został wydany 25 października 2019 roku.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane