Akcent - Śląska Biesiada gość specjalny Akcent Zenon Martyniuk w Chełmie

Bilety na koncert Akcent - Śląska Biesiada gość specjalny Akcent Zenon Martyniuk w Chełmie - 27-01-2023

Koncert Akcent - Śląska Biesiada gość specjalny Akcent Zenon Martyniuk w Chełmie

Akcent , Zenon Martyniuk

27.01.2023 19:00

Chełm(Lubelskie) - Chełmski Dom Kultury


Akcent Zenon Martyniuk  polski muzyk i piosenkarz nazywany "Królem Disco Polo", wokalista zespołu Akcent. Jest jednym z najpopularniejszych artystów polskich. Do jego najbardziej znanych utworów należą m.in. "Gwiazda", "Królowa nocy", "Pragnienie miłości", "Przekorny los" czy "Sonet dla miłości", który zadedykował swojej żonie.  W lipcu 2014 zaprezentował utwór "Przez Twe oczy zielone". Teledysk do piosenki odniósł sukces w serwisie YouTube, zostając drugim klipem do polskiej piosenki (po utworze "Ona tańczy dla mnie" zespołu Weekend), który przekroczył próg 100 milionów wyświetleń). W grudniu 2016 zaśpiewał utwór, w duecie z Marylą Rodowicz, podczas koncertu sylwestrowego w Zakopanem.

Grupa Fest  powstała w 2008r założycielem jest Jakub Tomaszewski. W swoim dorobku muzycznym zespół może pochwalić się pięcioma wydanymi autorskimi płytami. Sukces przyszedł już wraz z pierwszą płytą " Przed Siebie" wydaną w 2010r. Przeboje zespołu zdobyły uznanie i znalazły się na wielu składankach szlagierowych a piosenka tytułowa "Przed Siebie" oraz "Nima jak u teścia" zostały wyjątkowo docenione i na Liście Śląskich Szlagierów emitowanej w telewizji TVS przez wiele tygodni zajmowały czołowe miejsca w tym również najwyższe na podium. Utwory Grupy Fest można usłyszeć w wielu Śląskich rozgłośniach radiowych a teledyski emitowane są w różnorodnych telewizjach. Koncerty z Grupą Fest to rewelacyjnie dobrany humor kabaretowy oraz dobra muzyka i niezapomniana zabawa.

Paweł Polok (Kabaret Śląski) tekściarz, konferansjer, satyryk, dziennikarz, prezenter telewizyjny oraz radiowy. W 2002 wraz z ojcem - Józefem Polokiem - założył Kapelę ze Śląska, zespół muzyczno-kabaretowy. Ukończył politologię w Instytucie Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu Śląskiego oraz historię Śląska w Collegium Invisibile w Wiedniu. Paweł Polok jest autorem części tekstów piosenek zespołu.
Artysta od 2007 roku prowadzi Listę Szlagierów po Śląsku (autorska lista przebojów) w TVT Rybnik, od 2014 roku prowadzi swój autorski program w TVT Rybnik Szlagiery i wice. Prowadził też autorski program Tajemnice Śląska (w tejże telewizji), Gotowanie po śląsku (autor i współprowadzący), Wice i godki (współprowadzący i satyryk). Wiosną 2015 roku miał krótką audycję związaną z historią Śląska w przedpołudniowym paśmie Radia FEST,  jesienią 2015 roku był jednym ze współprowadzącym wieczorną audycję FEST Party (2 razy w tygodniu). Występował też w serialu Święta wojna.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl