Irena Salwowska z zespołem w Krzyżu Wielkopolskim

Bilety na koncert Irena Salwowska z zespołem w Krzyżu Wielkopolskim - 04-02-2023

Koncert Irena Salwowska z zespołem w Krzyżu Wielkopolskim

Irena Salwowska

04.02.2023 17:00

Krzyż Wielkopolski(Wielkopolskie) - Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury


Kup bilet Biletyna 17:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.



W sprzedaży od 2 miesięcy
Do wydarzenia 1 dzień

Poetycki koncert z krainy łagodności, organizowany w ramach projektu DROGOWSKAZY, spotkanie które na długo zapadnie w pamięci i sercu...
Irena Salwowska to laureatka wielu festiwali, przeglądów i konkursów piosenki poetyckiej. Wygrała między innymi takie festiwale jak: Bakcynalia, Kropka, Wrzosowisko, Limanowa- festiwal Piosenki, Bazuna, YAPA, Ogólnopolska Turystyczna Giełda Piosenki Studenckiej, Danielka, Kwiaty Na Kamieniach itd.
Może pochwalić się również nagrodą Kryształowego Kamertonu Związku Artystów i Kompozytorów Rozrywkowych ZAKR, oraz dwiema statuetkami audycji MIKROKLIMAT Polskiego Radia Rzeszów.
Ogromnym sukcesem w działalności artystycznej było zdobycie nagrody GRAND PRIX na festiwalu Przy Kominku w Kielcach, oraz nagroda GRAND PRIX Międzynarodowego Festiwalu Bardów im. Jonasza Kofty, w ramach Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Autorskiej OPPA w Warszawie. Wspólnie ze Zbyszkiem Pomianem (twórcą legendarnej grupy Braci Pomian) wygrała również telewizyjne show „Ja Cię Kręcę” emitowane na antenie TV4, prowadzone przez Artura Andrusa.

Artystka wykonuje utwory autorskie w których zawiera opowieści o ludziach, wydarzeniach.... O tym co w życiu najważniejsze. Niebanalne, życiowe teksty ubrane w barwne melodie, tworzą ciepłe, trafiające do serca i duszy piosenki. Repertuar Ireny Salwowskiej wzrusza, bawi i skłania do refleksji a przyjazny kontakt artystki z publicznością sprawia, że koncerty te na długo zapadają w pamięć.
W marcu 2020r. światło dzienne ujrzała debiutancka płyta Ireny Salwowskiej pt. „NA DROGĘ”. Została ona bardzo ciepło przyjęta wśród miłośników nurtu tzw Krainy Łagodności. W plebiscycie Bazy Ludzi z Mgły Radia Rzeszów krążek otrzymał status NAJLEPSZY DUBIUT ROKU 2021.
Irenę na scenie wspierają wspaniali wrocławscy muzycy:
Sławek Kubas (skrzypce, gitara, śpiew),
Zbyszek Pomian (gitara, śpiew, perkusjonalia),
Zbyszek Kamionka (gitara basowa),
Ryszard Żarowski (gitary).