Michał Wiśniewski Akustycznie II - Michał Wiśniewski Akustycznie w Zduńskiej Woli

Bilety na koncert Michał Wiśniewski Akustycznie II - Michał Wiśniewski Akustycznie w Zduńskiej Woli - 05-02-2023

Koncert Michał Wiśniewski Akustycznie II - Michał Wiśniewski Akustycznie w Zduńskiej Woli

Michał Wiśniewski

05.02.2023 18:00

Zduńska Wola(Łódzkie) - Zduńskie Centrum Integracji Ratusz


Kup bilet KupBilecik 18:00

Kup bilet Biletyna 18:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 2 miesięcy
Do wydarzenia 3 dni

Druga odsłona akustycznych koncertów Michała Wiśniewskiego. Tym razem usłyszymy aż 16 kompozycji, które nie pojawiły się na pierwszej części trasy. Piosenki zagrane w nieznanych dotąd aranżacjach, na żywo! Zgromadzoną publiczność zaczarują dźwięki płynące z pianina, basu, gitary oraz instrumentów perkusyjnych. Na scenie Michałowi partneruje Ania Świątczak - wokalistka zespołu Ich Troje, która w sobie tylko znany sposób potrafi delikatnie otulić słuchaczy wyjątkowym głosem. 


Zapraszamy serdecznie! 


Artysta przygotował na ten koncert trzy rodzaje biletów, dwa z nich dają możliwość spotkania twarzą w twarz, po koncercie! 

BILET NORMALNY - uprawnia do uczestnictwa w koncercie.

BILET VIP BACKSTAGE PASS - uprawnia do spotkania z Michałem po koncercie, a także do zrobienia pamiątkowego zdjęcia**. 

BILET SPONSOR PACKAGE - uprawnia do uczestniczenia w próbie* zespołu, a po koncercie do spotkania z Michałem i zrobienia wspólnego zdjęcia**  w pierwszej kolejności. Ponadto każdy posiadacz biletu Sponsor otrzyma również płytę wokalisty. 


*Informacja o godzinie próby zespołu zostanie podana dzień przed wydarzeniem na oficjalnym profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku 

**Zdjęcie wykonuje obsługa zespołu. Fotografię można pobrać dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane