„O czym szepcze las” - Festiwal teatrów dla Dzieci 2023

Bilety na „O czym szepcze las” - Festiwal teatrów dla Dzieci 2023

„O czym szepcze las” - Festiwal teatrów dla Dzieci 2023

Spektakl O czym szepcze las

08.02.2023 13:00

Kraków(Małopolskie) - Nowohuckie Centrum Kultury


Festiwal teatrów dla Dzieci 2023

„O czym szepcze las” - Teatr Animacji w Poznaniu i Art Fraction Foundation - Poznań

Spektakl jest zaproszeniem do wsłuchania się w historie, które chce opowiedzieć nam las. W sposób poetycki - na poziomie słowa, dźwięku i obrazu - zaprasza widzów w różnym wieku do poznania bogactwa świata drzew i ich mieszkańców. Piękne animowane lalki, intrygujące obrazy i wizualizacje, zaskakujące dźwięki - to wszystko sprawi, że poczujecie magię lasu i nabierzecie ochoty na leśny spacer z jeszcze bardziej otwartymi oczami, uszami i sercem.

Główną inspiracją do powstania spektaklu są książki Simony Kossak i Petera Wohllebena - autorów, którzy zarówno dzieci, jak i dorosłych potrafią fascynować i porywać opowieściami snutymi o lesie i jego mieszkańcach, pokazując złożoność i niezwykłość otaczającej nas natury.

Ważne w tym spektaklu jest zachowanie bliskości pomiędzy widzem a aktorem, dlatego dzieci wraz z opiekunami siedzą na poduchach/pufach wokół sceny. Przed wejściem na scenę widzowie zostają poproszeni o zdjęcie obuwia.

scenariusz i reżyseria: Alicja Morawska-Rubczak
scenografia i kostiumy: Barbara Małecka
muzyka: Wacław Zimpel
wizualizacje: Paulina Ptaszyńska i Bartosz Posacki
badaczka procesu twórczego: Justyna Czarnota
obsada: Julianna Dorosz, Aleksandra Leszczyńska, Marcel Górnicki

Spektakl dla naj najmłodszych. Na spektakl należy zakupić bilety zarówno dla dziecka jak również dla opiekuna. Obowiązuje jedna cena biletów dla dzieci i osób dorosłych.

czas trwania: 40min
wiek 2-5