DISCO ŚWIEBODZINEIRO - 17.06

Bilety na koncert DISCO ŚWIEBODZINEIRO - 17.06 - 17-06-2023

Koncert DISCO ŚWIEBODZINEIRO - 17.06

różni wykonawcy

17.06.2023 23:55

Świebodzin(Lubuskie) - Stadion Miejski


Sobota 17.06. WYSTĄPIĄ:
 
  • DJ
  • Smoliński
  • Mirami
  • Dbomb
  • Top One
  • Discoboys
  • MIG
  • Weekend

W samym sercu Ziemii Lubuskiej, w mieście łączącym północ województwa z południem, tuż przy przecięciu się dwóch kluczowych dróg zachodniej części polski Autostrady A2 i trasy S3 – Świebodzinie – odbędzie się szampańska niczym w RIO impreza discopolo roku w Polsce zachodniej. Na największej scenie województwa pojawi się plejada gwiazd muzyki disco. Wśród nich legendy bawiące starsze pokolenia Polaków już w latach 90-tych, jak i najnowsze gwiazdy podbijające obecne listy przebojów, bożyszcza nastolatek osiągający rekordy popularności w serwisach YouTube czy Instagram. Wszystko to będzie miało miejsce w najpopularniejszym lubuskim mieście w Polsce słynącym z ponad 36 metrowego pomnika Jezusa który widać niemal z każdego punku miasta. Teren festiwalu będzie zawierać strefę gastronomiczną z najsmaczniejszymi potrawami, które będą idealnie komponować się z chłodnymi napojami wyskokowymi jak i tymi bez procentów serwowanymi w specjalnie przygotowanej strefie barowej. Smakosze naszych festiwalowych potraw oraz trunków znajdą także wyjątkową strefę chillu do swobodnego relaksowania się podczas spożywania owych napojów i przekąsek. Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych, specjalnie dla nich będzie przygotowana strefa zabaw DOIT w której znajdziecie dmuchane zamki, kolorowanie twarzy i inne animacje dla najmłodszych. 

Zachęcamy do korzystania ze specjalnie przygotowanego parkingu. Parking znajduje się przy wjeździe do Świebodzina od strony miejscowości Wityń przy trasie krajowej 92, oraz ulicy Młyńskiej. Za okazaniem biletu z parkingu na teren festiwalu i z powrotem po imprezie można przejechać specjalnie przygotowanym, bezpłatnym autobusem.

Bilet bezpłatny:
Upoważnia do bezpłatnego wejścia na teren festiwalu dzieci do 10 roku życia za okazaniem legitymacji szkolnej lub wzrostu do 140cm oraz inwalidów poruszających się na wózku inwalidzkim.
Dzieci z opiekunem dorosłym posiadającym bilet.
 
Bilet normalny:
Upoważnia do wejścia na teren festiwalu.
 
Bilet VIP:
Upoważnia do wejścia na teren festiwalu oraz gwarantuje każdemu posiadaczowi biletu VIP możliwość korzystania z wydzielonej i zadaszonej strefy VIP wyposażonej w wygodne fotele, strefę relaksu oraz strefę barową w której można bez kolejek zakupić napoje, piwo oraz drinki. Posiadacz biletu VIP korzysta z każdego dnia z bezpłatnego ciepłego cateringu, zimnych przekąsek oraz kawy i herbaty. Strefa VIP umiejscowiona w bezpośrednim sąsiedztwie sceny, gwarantuje najlepszy widok na scenę i teren festiwalu. Posiadacze biletu VIP mają możliwość oglądania koncertów na specjalnie zaprojektowanym podeście scenicznym.
 
Bilet SUPER VIP:

Upoważnia do wejścia na teren festiwalu oraz gwarantuje każdemu posiadaczowi biletu SUPER VIP możliwość korzystania z wydzielonej i zadaszonej strefy VIP wyposażonej w wygodne fotele, strefę relaksu oraz strefę barową w której można bez kolejek zakupić napoje, piwo oraz drinki. Posiadacz biletu SUPER VIP korzysta z każdego dnia z bezpłatnego ciepłego cateringu, zimnych przekąsek oraz kawy i herbaty. Strefa VIP umiejscowiona w bezpośrednim sąsiedztwie sceny, gwarantuje najlepszy widok na scenę i teren festiwalu. Posiadacze biletu SUPER VIP mają możliwość oglądania koncertów na specjalnie zaprojektowanym podeście scenicznym.
Dodatkowo, wyjątkowi posiadacze biletu SUPER VIP mają możliwość wejścia na backstage, gdzie również przebywają artyści występujący na Festiwalu! Posiadacz biletu SUPER VIP wchodzi na teren Festiwalu wydzielonym wejściem przeznaczonym tylko dla organizatorów, gości specjalnych i artystów. Posiadacz biletu SUPER VIP otrzymuje każdego dnia 3 kupony na drinki alkoholowe lub piwo (dla osób niepełnoletnich kupony na napoje bezalkoholowe) oraz unikalny gadżet festiwalowy.Powiązane