Patrycja Markowska z zespołem, gościnnie Grzegorz Markowski - Wilczy Pęd Akustycznie w Gdańsku

Bilety na koncert Patrycja Markowska z zespołem, gościnnie Grzegorz Markowski - Wilczy Pęd Akustycznie w Gdańsku - 28-04-2023

Koncert Patrycja Markowska z zespołem, gościnnie Grzegorz Markowski - Wilczy Pęd Akustycznie w Gdańsku

Patrycja Markowska , Grzegorz Markowski

28.04.2023 20:00

Gdańsk(Pomorskie) - Stary Maneż


Kup bilet KupBilecik 20:00

Kup bilet Biletyna 20:00

Kup bilet Eventim 20:00 - Patrycja Markowska "Wilczy pęd - akustycznie

Kup bilet eBilet 20:00 - Koncert Patrycji Markowskiej z gościnnym udziałem Grzegorza Markowskiego "Wilczy pęd akustycznie"

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 3 miesięcy
Do wydarzenia 38 dni

Patrycja Markowska „Wilczy pęd - akustycznie”
Wyjątkowa barwa głosu i magnetyzująca osobowość – te cechy czynią Patrycję Markowską jedną z najciekawszych wokalistek polskiej sceny muzycznej. Wiosną 2023 roku usłyszymy ją podczas koncertów w trasie „Wilczy pęd - akustycznie”.
Twórcza odwaga i umiłowanie wolności od lat spotykają się z ogromną sympatią fanów, sprawiając, że kolejne utwory Patrycji królują na listach przebojów.Muzyka i życie zgodne z hasłem peace & love towarzyszą jej od najmłodszych lat, czym dzieli się z publicznością podczas spotkań na żywo.
Od marca 2023 roku Patrycja Markowska zagra wyjątkowe koncerty w trasie „Wilczy pęd - akustycznie”. Nowe utwory, nowe instrumentarium i dużo nowości, ale starsi słuchacze też usłyszą znane im utwory.
Podczas koncertów Patrycja wystąpi w towarzystwie gości, którzy zaznaczyli swoją obecność na płycie „Wilczy pęd”: Grzegorz Markowski (koncerty: Gdańsk, Toruń, Łódź, Warszawa) oraz Dawid Karpiuk (koncerty elektryczne).Powiązane