Patrycja Markowska z zespołem, gościnnie Grzegorz Markowski - Wilczy Pęd Akustycznie w Toruniu

Bilety na koncert Patrycja Markowska z zespołem, gościnnie Grzegorz Markowski - Wilczy Pęd Akustycznie w Toruniu - 29-04-2023

Koncert Patrycja Markowska z zespołem, gościnnie Grzegorz Markowski - Wilczy Pęd Akustycznie w Toruniu

Patrycja Markowska , Grzegorz Markowski

29.04.2023 18:00

Toruń(Kujawsko-pomorskie) - Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki


Patrycja Markowska „Wilczy pęd - akustycznie”
Wyjątkowa barwa głosu i magnetyzująca osobowość – te cechy czynią Patrycję Markowską jedną z najciekawszych wokalistek polskiej sceny muzycznej. Wiosną 2023 roku usłyszymy ją podczas koncertów w trasie „Wilczy pęd - akustycznie”.
Twórcza odwaga i umiłowanie wolności od lat spotykają się z ogromną sympatią fanów, sprawiając, że kolejne utwory Patrycji królują na listach przebojów.Muzyka i życie zgodne z hasłem peace & love towarzyszą jej od najmłodszych lat, czym dzieli się z publicznością podczas spotkań na żywo.
Od marca 2023 roku Patrycja Markowska zagra wyjątkowe koncerty w trasie „Wilczy pęd - akustycznie”. Nowe utwory, nowe instrumentarium i dużo nowości, ale starsi słuchacze też usłyszą znane im utwory.
Podczas koncertów Patrycja wystąpi w towarzystwie gości, którzy zaznaczyli swoją obecność na płycie „Wilczy pęd”: Grzegorz Markowski (koncerty: Gdańsk, Toruń, Łódź, Warszawa) oraz Dawid Karpiuk (koncerty elektryczne).Powiązane