Wesele bez Pary Młodej - IMpreza taneczna w klimacie wesela w Inowrocławiu

Bilety na koncert Wesele bez Pary Młodej - IMpreza taneczna w klimacie wesela w Inowrocławiu - 18-02-2023

Koncert Wesele bez Pary Młodej - IMpreza taneczna w klimacie wesela w Inowrocławiu

Wesele Bez Pary Młodej

18.02.2023 20:00

Inowrocław(Kujawsko-pomorskie) - Tam Gdzie Kiedyś


Zapraszamy na kolejną edycję Wesela bez Pary Młodej! Imprezy, która stała się już swego rodzaju tradycyjnym wydarzeniem w naszej Restauracji. W ostatni weekend karnawału pobawimy się przy akompaniamencie zespołu Kaskada.

Dawno nie byłaś/eś na weselu? Brakuje Ci niepowtarzalnego klimatu tego rodzaju imprez? Ta propozycja jest właśnie dla Ciebie!

- bez prezentów
- bez kwiatów
- bez kopert

Za to z wyjątkowym klimatem i pysznym poczęstunkiem. "Wesele bez Pary Młodej" to tradycyjna propozycja Restauracji "Tam Gdzie Kiedyś", zarówno dla grup przyjaciół, par jak i singli. Jeśli chcesz pobawić się przy akompaniamencie profesjonalnego weselnego zespołu, wziąć udział (lub dopingować innych) w zabawach znanych z polskich wesel i po prostu się "wytańczyć", to musisz być z nam tego wieczoru! Koszt rezerwacji to 95 zł/ os.

Cena biletu obejmuje wstęp oraz poczęstunek (zakąski plus ciepłe dania).

Drodzy goście, przypominamy, że w trakcie organizowanych przez nas imprez obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu i napojów niezakupionych w naszym lokalu. W zależności od imprezy- są one są one wliczone w cenę biletu lub dostępne do zakupu przy barze. Pamiętajcie proszę, że bierzemy odpowiedzialność za produkty spożywcze (w tym alkohol) serwowane w naszym lokalu, dlatego osoby spożywające własny alkohol i napoje, będą przez nas proszone o zakończenie udziału w imprezie. Zakupione bilety nie podlegają zwrotowi.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl