Lanberry - Koncert Lanberry w Katowicach

Bilety na koncert Lanberry - Koncert Lanberry w Katowicach - 22-09-2023

Lanberry - Koncert Lanberry w Katowicach

Lanberry

22.09.2023 19:00

Katowice(Śląskie) - Miasto Ogrodów: Instytucja Kultury Katowice


Kup bilet KupBilecik 19:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 4 miesięcy
Do wydarzenia 116 dni

Ekscytująca, tajemnicza, niezwykle utalentowana Lanberry chce się z Wami spotkać! Możecie przenieść się z tą niezwykłą Arystką w Krainę Marzeń, gdzie będzie tylko Ona, Wy i przepiękna muzyka. Już teraz zaprasza Was na spotkanie: "Jeśli macie ochotę na solidną dawkę koncertowych emocji, pop-rockowych piosenek wymieszanych z emocjonalnymi balladami-to z wielką przyjemnością zapraszam na mój koncert w Katowicach. Jesteście ciekawi jak PLAN AWARYJNY czy też PIĄTEK zabrzmią w koncertowej aranżacji? To jest ten moment, żeby wpaść i sprawdzić na żywo. Gwarantuję, nie będziecie rozczarowani. W setliście nie zabraknie również jednej z piosenek, którą stworzyłam dla innego artysty, ale tytuł niech pozostanie niespodzianką. Już nie mogę się doczekać tego spotkania z Wami i jak zawsze obiecuję, że nie wyjdę, dopóki ostatnia chętna osoba nie dostanie autografu, zdjęcia czy po prostu uścisku. Do zobaczenia!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane