Vertigo Presents - Tarantino Soundtracks Crew we Wrocławiu

Bilety na koncert Vertigo Presents - Tarantino Soundtracks Crew we Wrocławiu - 26-02-2023

Koncert Vertigo Presents - Tarantino Soundtracks Crew we Wrocławiu

różni wykonawcy

26.02.2023 15:00

Wrocław(Dolnośląskie) - Vertigo Jazz Club


Kup bilet KupBilecik 15:00

Kup bilet eBilet 15:00 - Vertigo Presents: Tarantino Soundtracks Crew

Kup bilet GoingApp 15:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od tygodnia
Do wydarzenia 23 dni

Vertigo Presents: Tarantino Soundtracks Crew


Tarantino Soundtracks Crew to projekt stworzony przez grupę wrocławskich muzyków, których łączy pasja do grania dobrej muzyki, ale też gust filmowy. Pomysł uformowania tych pasji w cały projekt powstał w 2016 roku. Zafascynowani światem przedstawionym w historiach pisanych i ekranizowanych przez Quentina Tarantino, szczególnie doceniamy wybór utworów, które towarzyszą poszczególnym scenom. Reżyser wybiera piosenki do sountracków sam, co przy zapoznaniu z jego twórczością pozwala nam jeszcze bardziej osobiście go poznać. Przy każdej kolejnej premierze przeżywaliśmy te przygody podwójnie, bo ścieżka dźwiękowa była dla nas osobną kopalnią nowych inspiracji i przykładem na to, jak silnie pobudzani przez te dźwięki jesteśmy w stanie przenieść się w świat filmu, nawet długo po jego obejrzeniu. Na koncertach pojawiają się utwory ze ścieżki dźwiękowej m.in.. "Pulp Fiction", "Reservoir Dogs" czy "Django Unchained".


Wieczorami lokal przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Zapraszamy!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane