Koncert Walentynkowy - Robert Skiera w Warszawie

Bilety na koncert Walentynkowy - Robert Skiera w Warszawie - 14-02-2023

Koncert Walentynkowy - Robert Skiera w Warszawie

Robert Skiera

14.02.2023 19:01

Warszawa(Mazowieckie) - Sala Koncertowa Fryderyk


Kup bilet Biletyna 19:00

Kup bilet Bilety24 19:30

Kup bilet Eventim 19:01 - Koncert Walentynkowy - Robert Skiera

Kup bilet GoingApp 19:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od tygodnia
Do wydarzenia 10 dni
Zapraszamy do Sali Koncertowej Fryderyk na Walentynkowy Koncert Chopinowski 14 lutego o godz. 19.00.

Obok kompozycji największego Romantyka Fryderyka Chopina będzie również okazja posłuchać kompozycji Ludwiga van Beethovena „ Dla Elizy” i „Sonata Księżycowa”, a także" Marzenie" Roberta Schumanna oraz "Marzenie Miłosne" Franciszka Liszta, których piękne dźwięki poruszą czułe serca Zakochanych.

W programie przede wszystkim znajdzie się wiele najbardziej znanych utworów Fryderyka Chopina : Walce, Preludium "Deszczowe", Etiuda "Rewolucyjna" , Polonez Heroiczny As-dur op. 53.

Pianista będzie opowiadał o kompozytorach, ich utworach oraz o kobietach, które były inspiracją do ich powstania.

A to wszystko przy nastrojowych świecach w naszej pięknej Sali Koncertowej Fryderyk.

W przerwie koncertu uraczymy Państwa lampką wina musującego dla uczczenia tego wyjątkowego dnia!

Wybitny polski pianista i kameralista, Robert Skiera jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Muzycznego w 1988 roku w klasie fortepianu Alicji Palety-Bugaj i klasie kameralistyki Barbary Halskiej.

Po otrzymaniu dyplomu rozpoczął pracę w macierzystej Akademii jako adiunkt w katedrze kameralistyki, ściśle współpracując z Piotrem Palecznym.

Wykładowca Uniwersytetu Muzycznego imienia Fryderyka Chopina w Warszawie i nauczyciel Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. J.Elsnera, Robert Skiera prowadzi ożywioną działalność koncertową i pedagogiczną na całym świecie. Prowadzi zajęcia w ramach międzynarodowych kursów muzycznych, koncertuje jako solista i kameralista z wieloma wybitnymi aktorami i muzykami. Wymieńmy tylko niektóre z nich: festiwale i koncerty w Niemczech, Holandii, Francji, Belgii, Węgrzech, Austrii oraz Włoszech. Występował ze znanymi polskimi muzykami i aktorami. Otrzymał wiele znakomitych recenzji na całym świecie. Jest stałym gościem strady Filharmonii Narodowej w Warszawie.

Dokonał nagrań dla licznych stacji radiowych i telewizyjnych na całym świecie.