Queentet - Muzyka zespołu Queen w wykonaniu grupy QUEENTET w Otwocku

Bilety na koncert Queentet - Muzyka zespołu Queen w wykonaniu grupy QUEENTET w Otwocku - 22-04-2023

Koncert Queentet - Muzyka zespołu Queen w wykonaniu grupy QUEENTET w Otwocku

Queentet

22.04.2023 19:00

Otwock(Mazowieckie) - MDK


22 kwietnia 2023 roku w PMDK w Otwocku w wystąpi grupa QUEENTET, która zaprezentuje program wypełniony nieśmiertelnymi utworami zespołu QUEEN. Skład 5-osobowej grupy Queentet tworzą muzycy, który od 10 lat lat wykonują piosenki Queen z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej. To gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie przy kompozycjach, które na stałe weszły do kanonu rocka. Zapraszamy w sobotę 22 kwietnia 2023 do Sali Widowiskowej PMDK w Otwocku przy ul.Poniatowskiego 10. Początek koncertu o 19:00.


Twórcy i muzycy projektu Queen Symfonicznie, którzy od lat przemierzają kraj i zagranicę z repertuarem Freddiego, Briana, Johna i Rogera, postanowili zaprezentować fanom nowe wcielenie - 5-osobową grupę QUEENTET, która zaprezentuje na żywo klasyczne już utwory takie jak "Bohemian Rhapsody", "We Will Rock You", "We Are The Champions" "I Want It All", "Anoher One Bites The Dust", "Radio Gaga", "Somebody To Love", "Keep Yourself Alive", "Bicycle Race" i wiele innych w dynamicznych rockowych wersjach.

Skład zespołu tworzą:
Sebastian Machalski (wokal)
Jan Niedźwiecki (gitara basowa, prowadzenie)
Darek Wawrzyniak (gitara)
Adam Manijak (fortepian/pianino)
Tomasz Wrocławski (perkusja)

W tym zestawieniu muzycy wystąpili pod koniec 2018 roku na premierze filmu "Bohemian Rhapsody" a teraz ruszają w Polskę z koncertami, by również w średnich i mniejszych miastach przypomnieć fanom wspaniały dorobek grupy Queen.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl