L.U.C. & Rebel Babel Film Orchestra - Koncert Polskiej Muzyki Filmowej w Bydgoszczy

Bilety na koncert L.U.C. & Rebel Babel Film Orchestra - Koncert Polskiej Muzyki Filmowej w Bydgoszczy - 27-04-2023

L.U.C. & Rebel Babel Film Orchestra - Koncert Polskiej Muzyki Filmowej w Bydgoszczy

L.U.C. , L.U.C. & Rebel Babel Film Orchestra

27.04.2023 19:00

Bydgoszcz(Kujawsko-pomorskie) - Filharmonia Pomorska Im. Ignacego Jana Paderewskiego


Wyjątkowa orkiestra Rebel Babel Film Orchestra z Łukaszem "L.U.C." Rostkowskim i gośćmi zaprasza na koncerty w ramach projektu "Polska Muzyka Filmowa". Podczas wieczoru usłyszymy największe polskie kompozycje filmowe takich autorów jak Krzysztof Komeda, Bronisław Kaper czy Andrzej Korzyński.

Działający od 8 lat projekt, założony przez Łukasza "L.U.C." Rostkowskiego, zaprasza do współpracy artystów z różnych regionów świata i środowisk. Nieograniczony, innowacyjny big-band łączy przeróżne style, obraz, dźwięk i słowa w jeden pozytywny przekaz. Od początku działalności w projektach Rebel Babel wzięło udział ponad jedenaście tysięcy muzyków z dwudziestu krajów!
"Polska Muzyka Filmowa", tak jak każdy koncert orkiestry Rebel Babel, to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie. Na koncercie z orkiestrą usłyszymy gościnnie wyjątkową Magdalenę Kumorek i Renatę Przemyk. Podczas wieczoru muzycy wykonają m.in. piosenki z filmów "Vabank" i "Akademia Pana Kleksa" czy z seriali "Czterdziestolatek", "Stawka większa niż życie", "Czterej pancerni i pies".

Obecnie Rebel Babel Film Orchestra pracuje nad ścieżką dźwiękową do malarskiej adaptacji powieści "Chłopi", łącząc siły z BreakThru Films. To studio odpowiedzialne za produkcję nominowanego do Oscara filmu "Twój Vincent".
Muzyczne widowisko jest częścią prestiżowego projektu nieograniczonej orkiestry RBE "100 Lat Polskiej Muzyki Filmowej". W jego ramach młodzi kompozytorzy interpretują utwory legendarnych polskich kompozytorów. RBFO prezentuje aranżacje m.in. Krzysztofa Herdzina, Łukasza "L.U.C." Rostkowskiego, Pawbeatsa, Pawła Hulisza.
Sprawdź, gdzie i kiedy wystąpi Rebel Babel Film Orchestra, i zarezerwuj bilety na koncerty w 2023 roku.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane