Co za wieczór, co za noc - przeboje polskiego rocka lat 90’ we Wrocławiu

Bilety na koncert Co za wieczór, co za noc - przeboje polskiego rocka lat 90’ we Wrocławiu - 01-04-2023

Koncert Co za wieczór, co za noc - przeboje polskiego rocka lat 90’ we Wrocławiu

WrocLove Guitar Top

01.04.2023 20:00

Wrocław(Dolnośląskie) - Stary Klasztor


CO ZA WIECZÓR, CO ZA NOC - przeboje polskiego rocka lat 90' w Starym Klasztorze!

Miłośników gitary i polskiego rocka zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu WrocLove Guitar Top - imprezy, która skupia czołówkę wrocławskich gitarzystów rockowych, bluesowych i jazzowych.
W sobotę1 kwietnia, dokładnie na miesiąc przed Gitarowym Rekordem Świata 2023, spotkamy się w Starym Klasztorze i zagramy największe przeboje polskiego rocka lat 90' - a jest w czym wybierać :)
Hey, Myslovitz, Wilki, Róże Europy, Elektryczne Gitary, Varius Manx, De Press, Formacja Nieżywych Schabuff, Rotary, Kazik, Edyta Bartosiewicz, Justyna Steczkowska, Renata Przemyk, Kayah ... - zapowiada się długi wieczór pełen muzycznych niespodzianek! Co za wieczór, co za noc :)
Do wspólnego śpiewania zaproszą: Nikola Warda, Damian Szewczyk i Adam Sypuła.
Wokalistom na scenie towarzyszyć będzie WrocLove Band pod kierownictwem Marka "Stinga" Popowa, który do gościnnego udziału w koncercie zaprosi najlepszych wrocławskich gitarzystów.

Podczas imprezy można będzie otrzymać plakaty i inne gadżety Gitarowego Rekordu Świata 2023 oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia z logiem Gitarowego Rekordu lub z wrocławskimi gwiazdami gitary
Dla uczestników Gitarowych Rekordów z poprzednich lat przewidziane są ulgowe bilety na koncert z 30% zniżką