WODECKI WELCOME TO | Goście specjalni: Alicja Majewska & Włodzimierz Korcz we Wrocławiu

Bilety na koncert WODECKI WELCOME TO | Goście specjalni: Alicja Majewska & Włodzimierz Korcz we Wrocławiu - 23-06-2023

Koncert WODECKI WELCOME TO | Goście specjalni: Alicja Majewska & Włodzimierz Korcz we Wrocławiu

Włodzimierz Korcz , Alicja Majewska , Polyphonics Choir & Band , Wodecki - Welcome to

23.06.2023 19:00

Wrocław(Dolnośląskie) - Sala Koncertowa Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka


KONCERT "WODECKI WELCOME TO" WE WROCŁAWIU I W TORUNIU!

Goście specjalni:
- ALICJA MAJEWSKA
- WŁODZIMIERZ KORCZ

POLYPHONICS CHOIR & BAND

Agencja koncertowa Kultura Żyje pragnie zaprosić Państwa na wyjątkowy koncert! To prawdziwa gratka dla polskiej publiczności, która od dziesięcioleci rozkochana jest w piosenkach i głosie Zbigniewa Wodeckiego!

WODECKI welcome to – to wielowymiarowe widowisko sceniczne prezentujące największe przeboje twórcy „Chałup”. Oprócz doświadczenia muzyki na żywo w autorskich aranżacjach (Włodzimierz Korcz, Max Fedorov, Jan Krutul) na solistów, zespół wokalny i band instrumentalny okraszonej feerią świateł i ruchem scenicznym, wsiądziemy do wehikułu czasu, którego stery przejmą Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, by zabrać nas w świat żywych wspomnień o Zbigniewie Wodeckim, opowiedzieć je, wyśpiewać i wygrać.

Fenomenalne, wymagające ekstremalnych wręcz umiejętności wokalnych popisy 10-osobowego zespołu Polyphonics pod kierownictwem Pawła Głowińskiego, przyprawiające o dreszcz brzmienie żywej trąbki, skrzypiec, fortepianu, kontrabasu czy perkusji, przeboje takie jak „Zacznij od Bacha”, „Lubię wracać tam gdzie byłem”, „Z tobą chcę oglądać świat” czy „Oczarowanie”, a także wzruszająca podróż do przeszłości z wyjątkowymi gośćmi specjalnymi – to wszystko czeka Państwa podczas koncertu premierowego we Wrocławiu!

WODECKI welcome to – tego nie można przegapić!

23 czerwca 2023, Sala Koncertowa Radia Wrocław, Godz. 19:00
24 czerwca 2023, Aula UMK w Toruniu, Godz. 19:00Powiązane