Octavian | Warszawa

Bilety na koncert Octavian | Warszawa - 06-05-2023

Koncert Octavian | Warszawa

Octavian

06.05.2023 20:00

Warszawa(Mazowieckie) - Klub Proxima


Kup bilet Biletomat 20:00 - Standard

Kup bilet Ticketmaster 20:00 - OCTAVIAN

Kup bilet Eventim 20:00 - OCTAVIAN

Kup bilet eBilet 20:00 - OCTAVIAN

Kup bilet GoingApp 20:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od tygodnia
Do wydarzenia 39 dni

Francusko-brytyjski raper Octavian już w maju wystąpi w Polsce! Po przebiciu się ze swoim mixtape'em i zdobyciu nagrody BBC Music's Sound, wydał numery ze Skeptą i Future, oraz pojawił się na feacie u Diplo czy Gorillaz, a już 6 maja zagra w warszawskim klubie Proxima! W swojej twórczości łączy wielu gatunków - od grime’u, przez R&B, po house’owe brzmienia, które trzeba usłyszeć na żywo!

Urodzony w Lille we Francji, Octavian Godji w młodym wieku przeniósł się z matką do Londynu, gdzie zaczął podążać za własnym stylem muzycznym, zainspirowany takimi artystami jak Chief Keef i Drake, postanowił połączyć dźwięki hip-hopu, house i rozwijającej się londyńskiej sceny. W 2017 roku wydał „Party Here”, który stał się hitem rodzimej sceny. Nie minęło dużo czasu, zanim Drake cytował rapera na swoich kontach w mediach społecznościowych.

Debiutancki mixtape Octaviana “Spaceman”, ukazał się w 2018 roku i był świadkiem, jak doskonalił własne podejście do brytyjskiego brzmienia hip-hopowego. Octavian został ogłoszony zwycięzcą nagrody BBC Music Sound of 2019, wkrótce potem pojawił się na EP-ce Diplo „Europa”. Poza mocnymi solowymi koncertami, raper otwierał wyprzedane show Travisa Scotta w londyńskiej O2 Arenie. Drugi mixtape rapera “Endorphins”, ukazał się w 2019 roku, a gośćmi byli Skepta, A$AP Ferg i Theophilus London. Kolejna piosenka ze Skeptą, singiel „Papi Chulo” z 2020 roku, stał się viralowym hitem i dotarł do brytyjskiej listy Top 40. Później Octavian wydał single z Future „Rari”, a także z Gunną i SAINt JHN „Famous”, pojawił się także w “Friday 13th” u Gorillaz. Do współpracy zaprosili go również Mura Masa czy The Blaze. Octavian przeniesie Was na brytyjską scenę podczas majowego koncertu, którego nie można przegapić!

OCTAVIAN
6.05.2023
Warszawa, Proxima
drzwi 19:00, start 20:00

BILETY: https://bit.ly/OCTAVIAN_WWA

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat, Eventim Polska, Ebilet.pl, Ticketmaster Polska

️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez zakup wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

Regulamin wydarzenia: https://bit.ly/WB_Regulamin

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

OCTAVIAN (UK) - hip-hop, rap
https://www.facebook.com/Octavianog22/
https://www.instagram.com/octavianessie/

”Rari” ft. Future: https://www.youtube.com/watch?v=Bp2ewwk6u8M
”Papi Chulo” ft. Skepta: https://www.youtube.com/watch?v=iWOzVBjmAQc
”Take It Easy” ft. Smokepurpp: https://www.youtube.com/watch?v=lCiqtsKvVhU
”Bet” ft. Skepta: https://www.youtube.com/watch?v=9xudyx3ES1U

Wpadaj na Instagram - // bit.ly/Nasz-instagram
Polub nasz profil - // bit.ly/Nasz--FacebookPowiązane