Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Moje Najważniejsze w Krakowie

Bilety na koncert Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Moje Najważniejsze w Krakowie - 24-11-2023

Koncert Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Moje Najważniejsze w Krakowie

Krzysztof Cugowski

24.11.2023 20:00

Kraków(Małopolskie) - Nowohuckie Centrum Kultury


Kup bilet KupBilecik 20:00

Kup bilet Biletyna 20:00

Kup bilet Biletyna 20:00

Kup bilet Eventim 20:00 - Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów

Kup bilet eBilet 20:00 - Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Moje Najważniejsze

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od tygodnia
Do wydarzenia 241 dni

Krzysztof Cugowski, legendarny rockaman, współtwórca Budki Suflera, spełniony muzyk solowy. Ma na swoim koncie ponad 30 płyt, 300 utworów I niezliczoną ilość koncertów na polskich I zagranicznych scenach. W 2020 roku oddał w ręce słuchaczy wyjątkowy, podwójnie jubileuszowy album "50/70 Moje Najważniejsze". Ekskluzywne wydawnictwo składa się z płyty akustycznej z nowymi aranżacjami piosenek, które Krzysztof Cugowski zaliczył do swoich ulubionych oraz elektrycznego koncertu The Best Of - live.

- Jestem człowiekiem szczęśliwym, spełnionym, zawodowo i osobiście. Mógłbym osiąść na stałe na Lubelszczyźnie i wieść spokojne życie. Mógłbym, ale nie chcę, bo nadal czuję głód sceny, potrzebę spotkań z publicznością i wyrażania siebie poprzez dźwięki - mówi Artysta.

W muzycznej podróży towarzyszy mu Zespół Mistrzów złożony z najwyższej klasy instrumentalistów. Na gitarze gra Jacek Królik, na perkusji Cezary Konrad, na basie Robert Kubiszyn oraz Tomasz Kałwak na instrumentach klawiszowych.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane