Hirek Wrona - Wielki powrót Klubu "Buda"! w Krakowie

Bilety na koncert Hirek Wrona - Wielki powrót Klubu "Buda"! w Krakowie - 14-04-2023

Koncert Hirek Wrona - Wielki powrót Klubu "Buda"! w Krakowie

Hirek Wrona

14.04.2023 20:00

Kraków(Małopolskie) - Klub Buda


Kup bilet KupBilecik 20:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od tygodnia
Do wydarzenia 17 dni

Legendarne miejsce, gdzie swoją karierę kabaretową rozpoczynał Bogdan Smoleń, otwiera ponownie swoje podwoje dla wszystkich miłośników kultury i dobrej zabawy!


Po długoletniej przerwie, klub "Buda" powraca na krakowską scenę klubową, aby przyciągnąć wszystkich, którzy szukają wyjątkowych wrażeń.

Otwarcie klubu "Buda" odbędzie się 14 kwietnia 2023 roku, o godzinie 20:00. Impreza taneczna, którą rozkręci Dj Hirek Wrona, zapewni niesamowitą atmosferę i niezapomnianą zabawę. Bilety na otwarcie klubu kosztują tylko 50 złotych, więc nie przegap okazji, aby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Klub "Buda" to legendarne miejsce, które znane jest mieszkańcom Krakowa. To tutaj Bogdan Smoleń rozpoczynał swoją karierę kabaretową, a klub stał się kultowym miejscem dla studentów i ludzi młodych duchem. Teraz klub powraca, by znów zaskakiwać swoją publiczność i przyciągać nowych fanów. Nie przegap otwarcia klubu "Buda" - to wyjątkowa okazja, aby przypomnieć sobie kultowe chwile z przeszłości i stworzyć nowe, niezapomniane wspomnienia!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl