Filharmonia Narodowa - Spotkania z muzyką - Smyczkowa rodzina w Zielonce

Bilety na koncert Filharmonia Narodowa - Spotkania z muzyką - Smyczkowa rodzina w Zielonce - 28-04-2023

Koncert Filharmonia Narodowa - Spotkania z muzyką - Smyczkowa rodzina w Zielonce

28.04.2023 11:30

Zielonka(Mazowieckie) - Ośrodek Kultury i Sportu


Kup bilet Biletyna 11:30

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od tygodnia
Do wydarzenia 31 dni

Kwartet smyczkowy tworzą dwoje skrzypiec, altówka i wiolonczela. Skład ten został upowszechniony przez klasyków wiedeńskich w drugiej połowie XVIII wieku i do dziś uważany jest za najdoskonalszy zespół kameralny, w którym instrumentaliści muzykują jak równorzędni partnerzy. Najmłodszych słuchaczy zabierzemy – razem z tytułową „smyczkową rodziną” – do świata muzyki kameralnej, granej przez dwa, trzy lub cztery instrumenty. Zdradzimy Wam sekrety budowy instrumentów oraz opowiemy ich ciekawą historię.

Koncerty mają charakter kameralny, trwają do 45 minut. Pomyślane są przede wszystkim z myślą o dzieciach klas 1-3, ale i starsi nie będą się nudzić. Obok artystów, współpracujących z Filharmonią, występuje prelegent, który jest gospodarzem spotkań i przewodnikiem po świecie muzyki.