TRŁ WIOSNA! | Targi Rzeczy Ładnych | 1-2.04 Warszawa EXPO XXI

Bilety na koncert TRŁ WIOSNA! | Targi Rzeczy Ładnych | 1-2.04 Warszawa EXPO XXI - 01-04-2023

Koncert TRŁ WIOSNA! | Targi Rzeczy Ładnych | 1-2.04 Warszawa EXPO XXI

01.04.2023 11:00

Warszawa(Mazowieckie) - Centrum EXPO XXI


Kup bilet Biletomat 11:00 - BILET JEDNODNIOWY SOBOTA

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 5 dni
Do wydarzenia 8 dni


***

Targi Rzeczy Ładnych na wiosnę to wydarzenie sezonu w Warszawie! 220 wystawców, design, emocje i spotkania - już 1-2 kwietnia największa edycja TRŁ WIOSNA! od 10 lat!

Takiego otwarcia wiosny z Targami Rzeczy Ładnych jeszcze nie było. Halę EXPO XXI w Warszawie 1-2 kwietnia wypełni aż 220 znakomitych wystawców z całej Polski, a w otwartych spotkaniach z publicznością wezmą udział Filip Springer, twórcy Trzask Ceramics, duet Kwiaty&Miut i Bartosz Kosowski. To wielki start obchodów 10-lecia TRŁ i największe targi designu w tym roku w Warszawie.

- Ten rok będzie dla TRŁ wyjątkowy. Czujemy niesamowitą energię wystawców i publiczności! Głód na oryginalny polski design mimo niełatwych czasów jest być może większy niż kiedykolwiek.
TRŁ WIOSNA! to pierwsza odsłona 10-lecia Targów Rzeczy Ładnych i świętowanie rozpoczynamy tak mocno, tak fantastyczną edycją, z takimi wystawcami i takimi gośćmi, że aż boimy się pomyśleć, co będzie dalej! - mówią organizatorzy TRŁ, Ajka Mroczkowska, Ania Pruszyńska i Paweł Stremski

Energia Targów Rzeczy Ładnych nie słabnie od 10 lat. Fenomen TRŁ i fenomen polskiego designu przyciągają na każdą edycję wielotysięczną publiczność. To unikatowa mieszanka znakomitych marek i twórców, legendarnej selekcji wystawców i niepodrabialnej atmosfery. Targi Rzeczy Ładnych odkrywają przyszłe gwiazdy polskiego wzornictwa, prezentują kultową klasykę i inspirują całe pokolenia projektantek i projektantów. I krok po kroku zmieniają Polskę na trochę ładniejszą - w tym roku w Warszawie, Trójmieście (debiut!) i we Wrocławiu.

Spotkania na TRŁ WIOSNA!: Springer, Kachniarz, Berent & Marcinkowski i Kosowski

TRŁ WIOSNA! - pierwsza odsłona 10-lecia TRŁ!
1-2 kwietnia
EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa
Godz. 11-19

Cena biletów w przedsprzedaży (do 31.03) - 10 zł, w tym VAT
Cena biletów w dniach wydarzenia (1-2.04) - 15 zł, w tym VAT. W tych dniach bilety będzie można kupić w kasach przed wejściem na teren Targów.

Szczegóły na:

targirzeczyladnych.pl
facebook.com/targirzeczyladnych
instagram.com/targirzeczyladnych

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!