Bitamina - Koncert zespołu Bitamina! w Bielsku-Białej

Bilety na koncert Bitamina - Koncert zespołu Bitamina! w Bielsku-Białej - 09-06-2023

Bitamina - Koncert zespołu Bitamina! w Bielsku-Białej

Bitamina

09.06.2023 19:00

Bielsko-Biała(Śląskie) - Bielskie Centrum Kultury


Kup bilet KupBilecik 19:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 2 miesięcy
Do wydarzenia 11 dni

Bitamina - macierzysta formacja Vito Bambino, działająca od 2005 roku.


Bitamina powstała z przyjaźni i miłości do muzyki. Jeśli szukacie w muzyce niebanalności, to chyba jesteście na najlepszej drodze do finału swoich poszukiwań. Słychać to w tekstach i w produkcji bitów. Wrażliwość z jaką trafia do słuchacza jest zaskakująca, a wyśpiewane emocje odczuwa się bardzo osobiście.

 
Pierwszy album - "Listy Janusza", jest utrzymany w stylistyce eksperymentalnego hip-hopu, ocierającego się o jazz, pełne gier słownych autorstwa Piotra Sibińskiego. W 2014 ukazał się cyfrowo album "Plac Zabaw". Wywołał on spore zamieszanie i zainteresowanie wielu dziennikarzy muzycznych i osób ze środowiska. Pozytywne reakcje były motywacją do pracy nad kolejnymi produkcjami. Powstał instrumentalny album "C" gdzie artyści pokazali swój kunszt w tworzeniu ciekawych i połamanych bitów, zaskakują samplami i jazzowym klimatem. W 2017 roku ukazała się płyta "Kawalerka", kontynuacja "Placu Zabaw". Jest to album bardziej piosenkowy, opowiadający o potknięciach i pierwszych krokach stawianych samemu, krok poza dziecinne podwórko.
W 2018 roku wraz z Dawidem Podsiadłą nagrali duet na płytę producencką kolektywu Flirtini. Do utworu powstał teledysk.


W roku 2019 ukazał się piąty album studyjny grupy "Kwiaty i Korzenie". Jest to pierwsza płyta zespołu na której równolegle można usłyszeć obu wokalistów, czyli Mateusza Dopieralskiego i Piotra Sibińskiego. Dodatkowo do współpracy przy produkcji płyty został zaproszony Moo Latte. Na krążku gościnnie udzielają się Grubson i Jarecki.


Ulgowe: Bielska Karta Rodzina +, Weteran +, Bielska Karta Seniora, Zasłużony dla Zdrowia Narodu

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane