Sławek Uniatowski „Wodecki - Sinatra - Zaucha” w Zielonkach-Parceli

Bilety na koncert Sławek Uniatowski „Wodecki - Sinatra - Zaucha” w Zielonkach-Parceli - 20-05-2023

Koncert Sławek Uniatowski „Wodecki - Sinatra - Zaucha” w Zielonkach-Parceli

Sławek Uniatowski

20.05.2023 19:00

Zielonki-Parcela(Mazowieckie) - Dom Kultury Stare Babice


WODECKI – SINATRA – ZAUCHA, czyli wyjątkowy koncert z autorskimi utworami Sławka Uniatowskiego oraz jego największych idoli: Zbyszka Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Franka Sinatry. Podczas koncertu nie zabraknie takich utworów, jak ” Honolulu” czy ” 5 rano”. Wyjątkowe aranżacje oraz ciepły barytonowy głos sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie w Państwa pamięci.
Sławek Uniatowski – Wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się w 1984 roku w Toruniu; już jako pięciolatek rozpoczął przygodą z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach. Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project.
Uniatowski jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble. Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat „King” Cole’a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgerald.Powiązane