Druga Data - HEY 30 Live! Kosmiczny Koncert | Katowice

Bilety na koncert Druga Data - HEY 30 Live! Kosmiczny Koncert | Katowice - 15-10-2023

Druga Data - HEY 30 Live! Kosmiczny Koncert | Katowice

Hey

15.10.2023 19:00

Katowice(Śląskie) - Spodek


Kup bilet GoingApp 19:00

Kup bilet GoingApp 19:00

Kup bilet GoingApp 19:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 5 miesięcy
Do wydarzenia 18 dni
DODATKOWY KONCERT HEY30LIVE !


**FANI HEYA NIE ZAWIEDLI. WYSTARCZYŁA NIECAŁA DOBA OD STARTU SPRZEDAŻY, ABY ZESPÓŁ WYPEŁNIŁ KATOWICKI SPODEK DO OSTATNIEGO MIEJSCA. MAMY DOBRĄ WIADOMOŚĆ DLA TYCH, KTÓRYM NIE UDAŁO SIĘ KUPIĆ BILETU - ARTYŚCI OGŁASZAJĄ DODATKOWY TERMIN.**

HEY 30 LIVE! to koncert na 30. rocznicę debiutu kultowego zespołu. Artyści, sześć lat po zawieszeniu działalności, łączą siły, żeby spotkać się z fanami, którzy przez te wszystkie lata byli z nimi. Bilety na wydarzenie sprzedały się w niecałe 24 godziny, w związku z tym Hey zagra dla swoich fanów raz jeszcze. Dodatkowy koncert odbędzie się 15 października.

Sprzedaż biletów na wydarzenie rusza w dniu 6.04.2023 o godzinie 18:00 na stronie kosmicznykoncert.pl

Trudno znaleźć w historii polskiej muzyki zjawisko porównywalne do debiutu grupy Hey. Ich pierwsza płyta zatytułowana „Fire” ukazała się 1993, a utwory takie jak, „Moja i twoja nadzieja”, „Teksański” czy „Zazdrość” momentalnie stały się hitami, które zawładnęły wyobraźnią całego pokolenia wychowanego w latach 90-tych. Grung’owe brzmienia, mocne teksty i charakterystyczna chrypka Katarzyny Nosowskiej ustanowiły nowe standardy na rodzimym rynku.

Rok później w 1994 roku w katowickim Spodku, zespół zarejestrował płytę „Live!”, za którą otrzymał Fryderyka podczas pierwszej, historycznej gali tej najważniejszej dla polskiej branży muzycznej nagrody.

W 2017 roku zespół po 25 latach na scenie i 19 wydanych albumach, podjął decyzję o zawieszeniu działalności za czas nieokreślony.

Teraz, po 6 latach HEY powraca, żeby świętować w Spodku 30-lecie debiutu. Katarzyna Nosowska, Paweł Krawczyk, Marcin Żabiełowicz, Jacek Chrzanowski, Robert Ligiewicz i Marcin Macuk - przypomną najważniejsze piosenki z dyskografii zespołu.

Kosmiczny Koncert to cykl unikalnych wydarzeń koncertowych odbywających się w Hali Spodek. Wyjątkowy klimat i muzyka w połączeniu z historią miejsca – przywołają wspomnienia, ale także stworzą nowe, które zostaną z słuchaczami na długo.

15.10.2023
Katowice - Spodek
Wejście 17:00
Start 19:00

Sprzedaż biletów startuje 6.04.2023 o 18:00.
Bilety dostępne w aplikacji Going., na stronach goingapp.pl, empikbilety.pl oraz w salonach sieci Empik.

Organizatorem wydarzenia jest MegaClub Events.
Partnerem wydarzenia Kosmiczny Koncert jest Miasto Katowice.
Wyłączną dystrybucję biletów prowadzi Going. oraz Empik Bilety.Powiązane