The Echoes Project – Polish tribute to Pink Floyd - "Dark Side of The Moon & Wish You Were Here" w Iławie

Bilety na koncert The Echoes Project – Polish tribute to Pink Floyd - "Dark Side of The Moon & Wish You Were Here" w Iławie - 13-06-2023

Koncert The Echoes Project – Polish tribute to Pink Floyd - "Dark Side of The Moon & Wish You Were Here" w Iławie

The Echoes Project

13.06.2023 19:00

Iława(Warmińsko-mazurskie) - Kinoteatr Pasja


Bilety dostępne również na miejscu wydarzenia!


13 czerwca 2023 r. o godzinie 19:00 w Iławskim Centrum Kultury (kinoteatr Pasja) odbędzie się prawdziwa uczta dla fanów muzyki Pink Floyd. The Echoes Project - bydgoski Pink Floyd tribute band wystąpi z nowym materiałem prezentującym albumy Pink Floyd: Dark Side Of The Moon, który świętuje swoje 50-lecie wydania oraz Wish You Were here, którego w połączeniu z Dark Side Of The Moon po prostu nie może zabraknąć.

O zespole:
Echoes Project to zespół grający muzykę legendarnej grupy Pink Floyd. Jego celem i ambicją jest wierne odtworzenie muzyki, brzmień oraz klimatu znanego z twórczości Pink Floyd. Popularność muzyki Pink Floyd jest tak wielka, że utwory tego zespołu wykonywane są niezwykle często. Przez wielu wykonawców traktowane są jednak tylko jako standardy, które stanowią punkt wyjścia dla własnych poszukiwań twórczych, nie zawsze zresztą udanych. Podejście The Echoes Project do muzyki Pink Floyd jest odmienne. Celem tego zespołu jest zagranie muzyki Pink Floyd w możliwie taki sposób, w jaki sam zespół Pink Floyd grał swoje utwory na koncertach w czasie, gdy utwory te powstawały. To wersje niekiedy ze względów technicznych inne niż wersje płytowe, lecz w swoim klimacie niepowtarzalne i łatwo rozpoznawalne dla każdego wiernego fana Pink Floyd.

Bilety: 
Obowiązuje tylko bilet kupiony na kupbilecik.pl.
Nie obowiązuje rozgraniczenie na bilety ulgowe czy normalne.
Sala posiada miejsca siedzące numerowane.
Bilet: 70 PLN.
Bilet w dniu koncertu: 80 PLN.

Czas rozpoczęcia
18:30 - wejście na salę
19:00 - start koncertu

Organizatorami koncertu są Iławskie Centrum Kultury oraz The Echoes Project.

bilety można zakupić również w Punkcie: Księgarnia Książnica na ulicy Niepodległości 2 w Iławie.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl