Árstíðir - Strefa Dobrej Muzyki w Kostrzynie nad Odrą

Bilety na koncert Árstíðir - Strefa Dobrej Muzyki w Kostrzynie nad Odrą - 19-11-2023

Koncert Árstíðir - Strefa Dobrej Muzyki w Kostrzynie nad Odrą

ÁRSTÍÐIR

19.11.2023 19:00

Kostrzyn nad Odrą(Lubuskie) - KCK Kręgielnia


Kup bilet KupBilecik 19:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 4 miesięcy
Do wydarzenia 53 dni

W 2012 roku Árstíðir (po islandzku to znaczy "Pory Roku") był pierwszym islandzkim zespołem, który wygrał nagrodę Eiserner Eversteiner European Folk Music Award (Niemcy). Niedługo później podczas trasy koncertowej właśnie w Niemczech, muzycy spontanicznie postanowili zaśpiewać "Heyr himna smiður" (islandzki hymn) na dworcu kolejowym Bürger Bahnhof w mieście Wuppertal. Wykonanie zarejestrował ich kumpel telefonem komórkowym i wrzucił do sieci.  Video spotkało się z wielkim zainteresowaniem na całym świecie i Árstíðir znowu byli na ustach koneserów dobrej muzyki. Do dziś tamto wykonanie obejrzano ponad 7 milionów razy.

Muzyka Árstíðir jest sprzeczna z gatunkowymi granicami. Najlepiej można ją opisać jako indie folk rock z wpływami klasycznymi. Czy to na stacji kolejowej w Niemczech, w sali koncertowej w Rosji, czy w barze w Reykjavíku, muzyka tych facetów fascynuje publiczność i tworzy rodzaj intymności, która zachwyca i pochłania.

Jeden z najaktywniejszych islandzkich zespołów rusza w kolejną europejską trasę koncertową. Tym razem w końcu zahaczą o Polskę! Grupa ma na koncie pięć albumy. W Polsce będzie promować nowy, piękny krążek - "PendÚll".

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane