NoVela - Koncert w Krakowie

Bilety na koncert NoVela - Koncert w Krakowie - 26-11-2023

NoVela - Koncert w Krakowie

NoVela

26.11.2023 19:00

Kraków(Małopolskie) - Klub Pod Jaszczurami


Kup bilet KupBilecik 19:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 4 dni
Do wydarzenia 180 dni

NoVela to warszawski zespół założony w 2019 roku z inicjatywy Dominiki Dmowskiej (wokal, teksty) i Jana Niedzielskiego (gitara, kompozycje). Grupa ma na koncie m.in. współpracę ze znanymi twórcami piosenek: Markiem Kościkiewiczem i Markiem Dutkiewiczem. Wydała także dwie płyty "39:54" i "18 łez".
Muzyka, którą tworzy NoVela, to brzmieniowe połączenie POP-FUNK-ROCK podszyte duchem lat 80. i 90., ale zaaranżowane i brzmiące współcześnie. Muzycy NoVeli śmiało i umiejętnie czerpią także z innych gatunków, tworząc i wydając regularnie nowe single. Proces tworzenia autorskiej muzyki ułatwiło wykształcenie muzyczne oraz bogate doświadczenie poszczególnych członków zespołu. Zdobywali oni obycie sceniczne podczas licznych samodzielnych tras i koncertów w kraju, począwszy od roku 2009, grając w takich zespołach, jak Votum i Dianoya, oraz supportowych, m.in. przed Iron Butterfly i Terry Bozzio & Stick Men. Poszczególnym muzykom nie są też obce występy i trasy zagraniczne w ramach wyżej wymienionych projektów, zarówno jako samodzielne zespoły, jak i supporty (np. dwie duże trasy europejskie przed zespołem Riverside w latach 2013-2016).

SKŁAD ZESPOŁU NOVELA:
Dominika Dmowska - wokal
Jan Niedzielski - gitary
Bartosz Turkowski - bas
Dawid Artyszuk - perkusja, sampler

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl