12 Tenorów & Diva w Warszawie

Bilety na koncert 12 Tenorów & Diva w Warszawie - 25-02-2024

Koncert 12 Tenorów & Diva w Warszawie

12 Tenorów & Diva

25.02.2024 16:00

Warszawa(Mazowieckie) - Teatr Palladium


Kup bilet Bilety24 16:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 4 miesięcy
Do wydarzenia 145 dni
AVIP Group – Niedzielne Koncerty Familijne w Filharmonii Narodowej w Warszawie
14 światowych solistów i Woytek Mrozek Chamber Orchestra zapraszają na unikalny koncert 2024 roku.
 
12 Tenorów & Diva
Woytek Mrozek dyrygent
Agata Sava mezzosopran
12 Tenorów
Woytek Mrozek Chamber Orchestra
 
Koncert został przeniesiony z Filharmonii Narodowej z dnia 28.05.2023 do Teatru Palladium w Warszawie na dzień 25.02.2024 o godzinie 16.00
Prosimy o kontakt w sprawie nowych biletów: woymrozek@gmail.com
Prosimy wysłać na powyższy adres kopii biletów oraz adres pocztowy, na który doślemy nowe bilety kolekcjonerskie.
Przepraszamy za zmiany i prosimy pozostać z nami.

Bilety zachowują swoją ważność. Ewentualny zwrot biletów możliwy jest do 30.05.2023.

 
„12 Tenorów & Diva” to prawdziwa uczta dla zmysłów a także unikalny międzynarodowy projekt muzyczny. Na scenie 12 arcyzdolnych i przystojnych Tenorów, każdy z nich jest solistą polskich i zagranicznych teatrów operowych. Crème de la crème tego wspaniałego koncertu - utalentowana i przepiękna Diva Agata Sava. Podczas koncertu usłyszymy wybitne światowe kompozycje pod batutą Maestro Woytka Mrozka w wykonaniu Woytek Mrozek Chamber Orchestra, którą powołał Maestro Mrozek. Orkiestra odnosi wielkie sukcesy na największych scenach w Polsce oraz zagranicą: Concertgebow, Filharmonia Berlińska, Filharmonia w Helsinkach, NOSPR i wiele innych.

Koncert nie ma sobie równych, zarówno pod względem bogactwa wykonawców, barw, potęgi światowej wokalistyki, jak i poziomu wykonawczego. To unikalna spektakularna artystycznie produkcja Woytek Mrozek Production.

Charakterystycznym dla koncertów „12 Tenorów & Diva” jest wirtuozeria wokalu, kolor wielogłosowości, połączony z humorem, dzięki czemu burzą oni stereotypowy obraz klasycznej muzyki wokalnej i instrumentalnej, a usłyszymy ponadczasowe hity i wiele innych muzycznych niespodzianek.

„12 Tenorów & Diva” to potęga wokalu, która wzbudza entuzjazm nie tylko dzięki odmiennym, potężnym możliwościom głosowym, ale także poprzez porywającą energię na scenie, która udziela się publiczności. Każdy koncert jest świętem muzyki wokalnej, a publiczność wprost uwielbia miły i autentyczny, sceniczny wizerunek wykonawców.

W programie usłyszymy między innymi: „ Królowie Świata”, „ Habanera”, „ Grande Amore”, „ Besame Mucho”, „ Granada”, „ O sole mio”, „ Funikuli Funikula”, „ We will Rock you”- grupy Queen, „Cellito Lindo”, „New York-New York”, „ Przetańczyć całą noc”, „ Gdybym był bogaczem”- z musicalu „Skrzypek na dachu”, „Hallelujah”, „Delilah”, „Volare”, „Pieśń Dolittla”, i wiele innych największych przebojów światowego formatu.

Zapraszamy wszystkich melomanów i miłośników wokalistyki, na światowym poziomie, w klimatyczną podróż w dobrym muzycznym stylu.

*******