NICK WATERHOUSE w Warszawie

Bilety na koncert NICK WATERHOUSE w Warszawie - 05-11-2023

Koncert NICK WATERHOUSE w Warszawie

Nick Waterhouse

05.11.2023 20:00

Warszawa(Mazowieckie) - Klub Hybrydy


Kup bilet Biletomat 20:00 - Standard

Kup bilet Ticketmaster 20:00 - Nick Waterhouse

Kup bilet Eventim 20:00 - NICK WATERHOUSE

Kup bilet eBilet 20:00 - NICK WATERHOUSE

Kup bilet GoingApp 20:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 4 miesięcy
Do wydarzenia 37 dni
Zanurz się w nostalgicznych dźwiękach lat 50. i 60. w towarzystwie Nicka Waterhouse'a - utalentowanego wokalisty, gitarzysty i autora tekstów - podczas jego jedynego koncertu w Polsce, który odbędzie się 5 listopada w warszawskich Hybrydach!

Znany ze swojego inspirowanego vintage'em popu i estetyki R&B, Nick Waterhouse to autor tekstów, wokalista i gitarzysta, którego muzyka przypomina brzmienie lat 50. i wczesnych lat 60. Waterhouse zwrócił uwagę słuchaczy swoim EP z 2011 roku, "Is That Clear", i od tego czasu pozostał orędownikiem analogowych technik nagrywania i stylu retro, co było widoczne zarówno na albumie "Time's All Gone" z 2012 roku, jak i na "The Fooler" z 2023 roku.

Urodzony w 1986 roku w południowej Kalifornii, Nick Waterhouse wychował się w muzycznym domu, wypełnionym dźwiękami klasyków bluesa, soulu i rocka, takich jak Aretha Franklin, Wilson Pickett, John Lee Hooker i Van Morrison. Już jako dziecko, grając na trąbce, a później na gitarze, rozpoczął swoją muzyczną podróż. Założył zespół w stylu R&B o nazwie Intelligentsia i zdobył wierną grupę lokalnych fanów. Gdy koledzy z zespołu rozpoczęli studia, Waterhouse postanowił przenieść się do San Francisco, gdzie odkrył swoją pasję do rzadkich singli R&B i soulu w sklepie płytowym. To właśnie tam zgłębiał bogactwo dźwięków lat 50. i 60., pisząc swoje własne utwory i poznając podobnie myślących muzyków. W San Francisco, Waterhouse odnalazł również The Distillery - studio nagraniowe działające na analogowych urządzeniach. Tam nawiązał przyjaźń z właścicielem studia, a po licznych sesjach nagraniowych na żywo wydał swój pierwszy singiel "Some Place" na własnej wytwórni Pres Records. Ten wyjątkowy utwór szybko stał się poszukiwaną perełką dla kolekcjonerów nowoczesnego R&B. Teraz czas, byśmy razem z Nickiem Waterhouse'em przenieśli się do Warszawy na jedyny koncert w naszym kraju. Będzie to niezapomniane wydarzenie dla wszystkich miłośników wyjątkowego brzmienia i autentyczności. Bądźcie gotowi na wieczór pełen niesamowitych dźwięków i emocji, które przeniosą was w niezapomnianą podróż muzyczną.Powiązane