Koncerty na dachu: Kamila i Tomek w Warszawie

Bilety na koncert  na dachu: Kamila i Tomek w Warszawie - 16-08-2023

Koncerty na dachu: Kamila i Tomek w Warszawie

Kamila i Tomek

16.08.2023 19:00

Warszawa(Mazowieckie) - Terminal Kultury


Kamila i Tomek to duet, którego znakiem rozpoznawczym są wiolonczela, gitara oraz dwa głosy. Rok 2020 to prawdziwa eksplozja ich twórczości. W kwietniu miała miejsce premiera albumu "Opowieści" Kamili Dauksz, który współtworzyła z mężem Tomkiem oraz swoim tatą Dariuszem Dauksz, a także premiera kanału YouTube "Kamila i Tomek", na którym duet dzieli się swoimi interpretacjami znanych i lubianych utworów.

Indywidualnie każde z nich pracowało z plejadą gwiazd polskiej muzyki m.in. Kamila z: Krystyną Prońko, Ewą Bem, Zbigniewem Wodeckim, Kayah i wiele innych. Tomek współpracował m.in. z: Adamem Sztaba, Janem Stokłosą, Moniką Kuszyńską, Natalią Sikorą, Markiem Piekarczykiem, Torres Brothers & Jose Torres, Sławkiem Uniatowskim i także wieloma innymi.

Kamila i Tomek poznali się w Katowicach, podczas studiów na Akademii Muzycznej. Niedługo potem zaczęli razem tworzyć. Jako zespół mają już na swoim koncie wiele sukcesów. W 2017 roku to m.in. I Nagroda na VIII Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu czy I Nagroda na V Fetting Festiwal w Baranowie. W 2018 r. II nagroda podczas Impresji artystycznych Śpiewające Obrazy w Mrągowie, a w 2019 r. III nagroda na Festiwalu Wschody w Lublinie. W 2020 r. pojawili się w finale konkursu "House of Future Nostalgia: zaśpiewaj w domu!" organizowanym przez Warner Music Poland, a także zdobyli pierwsze wyróżnienie w konkursie #OlympusMusic.

UWAGA!
Wejście na taras wyłącznie po schodach!

Osoby, które mają problem z poruszaniem się, proszone są o wcześniejszy kontakt z biurem: (22) 277 08 12.