Michał Wiśniewski Akustycznie IV - Czarno-biały Świat w Koszalinie

Bilety na koncert Michał Wiśniewski Akustycznie IV - Czarno-biały Świat w Koszalinie - 12-10-2023

Koncert Michał Wiśniewski Akustycznie IV - Czarno-biały Świat w Koszalinie

Michał Wiśniewski

12.10.2023 19:00

Koszalin(Zachodniopomorskie) - Teatr Muza Variete


Michał Wiśniewski Akustycznie po raz czwarty...! Najlepsze akustyczne brzmienie w aranżacjach na gitarę akustyczną, fortepian, kontrabas i instrumenty perkusyjne. Największe hity Michała i zespołu Ich Troje, takie jak "A wszystko to…", "Powiedz", "Zawsze z Tobą chciałbym być", "Kochaj mnie Kochaj" czy "Wypijmy za to!" oraz dla najwierniejszych fanów muzyczne rarytasy sponad 350 wykonanych przez niego piosenek jak "Geranium", "Czarno-Biały Świat" czy "Piątek" i "Opowieść". Zapraszamy serdecznie na 120 minut muzycznej uczty! Artysta przygotował na ten koncert trzy różne rodzaje biletów, a dwa z nich dają Państwu możliwość spotkania z Michałem twarzą w twarz po koncercie! Szczegóły znajdą Państwo poniżej: 

Bilet normalny - uprawnia tylko do uczestnictwa w koncercie. 
Bilet VIP Backstage Pass - posiadacze biletów Vip Backstage Pass otrzymują możliwość spotkania z Artystą po koncercie, a także zrobienia pamiątkowego zdjęcia. *Zdjęcie z Artystą wykonuje obsługa zespołu - do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku. 
Bilet Sponsor Package - posiadacze biletów Sponsor otrzymają możliwość uczestniczenia w próbie* zespołu, a po koncercie - możliwość spotkania z Artystą i zrobienia zdjęcia** w pierwszej kolejności. Ponadto każdy posiadacz biletu Sponsor otrzyma również płytę Artysty. 


* Informacja o godzinie próby zespołu podana zostanie dzień przed wydarzeniem, na oficjalnym profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku. 
** Zdjęcie z Artystą wykonuje obsługa zespołu - do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane