KPOP NATION w Warszawie

Bilety na koncert KPOP NATION w Warszawie - 23-09-2023

Koncert KPOP NATION w Warszawie

KPOP NATION

23.09.2023 19:00

Warszawa(Mazowieckie) - Stadion Narodowy


MONSTA X (SHOWNU X HYUNGWON), (G)I-DLE, THE BOYZ, ZEROBASEONE, MAMAMOO+, SF9, Kep1er i CIX to artyści, którzy już 23 września wystąpią na PGE Narodowym w Warszawie podczas KPOP NATION. Festiwal będzie pierwszym wydarzeniem na tak ogromną skalę w Polsce, największym wydarzeniem w Europie, a także pierwszym stadionowym koncertem KPOP, który odbędzie się w Europie Wschodniej.

KPOP NATION w dosłownym tłumaczeniu oznacza społeczność, czyli fanów KPOP-u, który narodził się jako koreańska muzyka popularna i dorastał wraz z globalnym fandomem. To główny cel KPOP NATION – zbudowanie miejsca, w którym fani KPOP-u z całego świata mogą dzielić się swoją pasją i komunikować się z artystami.

Festiwalowi przyświeca jasna idea – to wydarzenie dla KPOP-owej społeczności. To święto muzyki, tańca, nierozerwalnej więzi między artystami i ich fanami, a także wspomnień, które pozostaną na całe życie.

Doświadcz fenomenu, bądź częścią muzycznej rewolucji i poczuj magię KPOP-u w Warszawie – mieście, które pulsuje emocjami!

Organizator wydarzenia: SSD Media, promotor: Good Taste Production. Partnerzy: PGE Narodowy i Eventim.