Kacperczyk | Trasa Końca Świata | Katowice

Bilety na koncert Kacperczyk | Trasa Końca Świata | Katowice - 29-10-2023

Koncert Kacperczyk | Trasa Końca Świata | Katowice

Kacperczyk

29.10.2023 19:30

Katowice(Śląskie) - Międzynarodowe Centrum Kongresowe


Przed Wami Trasa Końca Świata. Zespół Kacperczyk i SBM Label zapraszają na koncerty z trasy promującej trzeci album Maćka i Pawła Kacperczyka - “Pokolenie Końca Świata”.

Zegar zagłady nieubłaganie odlicza czas do naszego końca. A właściwie naszych końców - w końcu przeżyliśmy ich już tyle, że traktujemy je, jak spotkanie ze starym przyjacielem. Spotkajmy się więc! Trasa braci Kacperczyk startuje już 28.10.2023 w Warszawie. Na hali COS Torwar odbędzie wyjątkowy w swojej skali koncert, gdzie obok reprezentantów alternatywnej części wytwórni SBM Label pojawi się szereg gości, których ujawnimy wkrótce. A to początek końca, zespół Kacperczyk zagra w następujących miastach:


Katowice / 29.10


Gdańsk / 10.11


Poznań / 11.11


Wrocław / 25.11


Kraków / 16.12


W każdym z tych miast czeka na Was specjalny performance z muzyką na żywo. Trasa Końca Świata to również poszerzony skład zespołu, stworzona specjalnie na tę okazję scenografia i wiele innych niespodzianek. Maciek i Paweł Kacperczyk to duet, który niezmiennie się uzupełnia. Razem odpowiadają zarówno warstwę liryczną, jak i muzyczną utworów i to właśnie fakt, że wspierają się na każdym kroku, czyni owoc ich współpracy wyjątkowym. W 2020 roku zaprezentowali swoją pierwszą płytę - “Sztuki Piękne”. W kolejnym roku zaprezentowali złoty album “Kryzys Wieku Wczesnego” i kazali nam czekać blisko 2 lata na powtórkę tego sukcesu. Ale doczekaliśmy się: premiera ich najnowszego albumu - “Pokolenie Końca Świata” - już 23 czerwca, a to, co przed nami, to TRASA KOŃCA ŚWIATA!Bilety:


Dystrybutorem biletów online jest Going. oraz Empik Bilety oraz stacjonarnie salony Empik w całej Polsce.Powiązane