Foo Fighters w Krakowie

Koncert Foo Fighters w Krakowie - 09-11-2015

Koncert Foo Fighters w Krakowie

Foo Fighters

09.11.2015 19:00

Kraków(Małopolskie) - Tauron Arena Kraków


Live Nation z dumą prezentuje

FOO FIGHTERS
KONCERT W POLSCE!
9 LISTOPADA 2015
TAURON ARENA KRAKÓW


BILETY W SPRZEDAŻY OD PIĄTKU 24 KWIETNIA OD 10:00 NA WWW.LIVENATION.PL

Po prawie dwudziestu latach FOO FIGHTERS ponownie w Polsce!

To jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń 2015 roku.

Foo Fighters potwierdził rozszerzenie swojej trasy z okazji 20-lecia istnienia zespołu, dodając serię koncertów w Europie. Zaczynając od 5 listopada w Ziggo Dome w Amsterdamie, kończąc 19 listopada w Palau Sant Jordi w Barcelonie- w tym pierwszy koncert zespołu w Polsce od prawie 20 lat.

Nowe daty są ostatnimi w światowej trasie po arenach oraz stadionach, w tym kilku występów na Stadionie Wembley oraz w nowojorskiej Citi Field - i trafią do sprzedaży w piątek 24 kwietnia o godzinie 10 czasu środkowoeuropejskiego (z wyjątkiem terminów włoskich, które wejdą do sprzedaży dzień wcześniej).

W ciągu dwóch ostatnich dekad, kiedy w 1995 wyszedł debiutancki album Foo Fighters, Dave Grohl, Taylor Hawkins, Nate Mendel, Chris Shiflett i Pat Smear stali się fantastyczną amerykańską rockową kapelą. Zgarnęli 11 Nagród Grammy, cztery Brit Awards, cztery NME Awards, sprzedali 25 milionów płyt i stworzyli ponadczasowe utwory jak "Everlong", "Monkey Wrench", "My Hero", "Learn to Fly", "All My Life", "Best Of You" "The Pretender", "Spacer" i wiele innych. Wyprodukowany przez Butch Vig i Foo Fighters, Sonic Highways to ósmy studyjny album zespołu, razem z DVD wydanym w 9 krajach.

Po zdobyciu trzeciego miejsca jako Brit Award International Group i drugiej nagrody - International NME Award, nie wspominając już o ogromnym sukcesie trasy po Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Foo Fighters kontynuują największą trasę w swojej historii. Fani FF mogą się spodziewać przeglądu dorobku muzycznego zespołu ich największych klasyków oraz nowych utworów.

Dave Grohl, Taylor Hawkins, Nate Mendel, Chris Shiflett i Pat Smear są w znakomitej formie, ich fani na całym świecie mogą być pewni, że będzie to wieczór niezapomnianych wrażeń.

facebook.com/foofighters
youtube.com/user/foofighters

Długo oczekiwany Foo Fighters na koncercie w Krakowie

Foo Fighters - 9 listopada 2015
Tauron Arena Kraków
Bilety w sprzedaży od piątku 24 kwietnia 2015 od 10:00 na www.LiveNation.pl
Bilety w cenach:
Trybuny górne: 249 PLN
Trybuny dolne: 299 PLN
Płyta: 299 PLN
Niepełnosprawni: 249 PLNPowiązane