POLUZJANCI w Kielcach

Bilety na koncert POLUZJANCI w Kielcach - 15-10-2023

Koncert POLUZJANCI w Kielcach

Poluzjanci

15.10.2023 19:00

Kielce(Świętokrzyskie) - Kieleckie Centrum Kultury - KCK


Wielki powrót na scenę! Po kilku latach przerwy Poluzjanci ruszyli w marcu tego roku w trasę koncertową. Jesienny cykl koncertów rozpoczną na Dużej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury.
Od zawsze ich koncerty stanowiły wyjątkową jakość - mieszankę genialnego grania z niezwykłą sceniczną zabawą, energię zmienioną w dźwięki i śpiew. Tak jest i teraz - a dodatkowo koncerty Poluzjantów okraszone są sceniczną dojrzałością pozwalającą do maksimum wykorzystać możliwości i zespołu i sceny.
A, że Poluzjanci znajdują się w wyśmienitej muzycznej formie a nasza scena Kieleckiego Centrum Kultury jest jedną z największych w Polsce, to czeka nas jedno z największych koncertowych wydarzeń tego roku!
Musicie być z nami!
Poluzjanci to zespół założony w 1995 roku przez studentów Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach: Kubę Badacha (śpiew), Piotra Żaczka (gitara basowa), Przemysława Maciołka (gitara), Roberta Lutego (perkusja) i Tomka Szymusia (klawisze). Teksty pisał Janusz Onufrowicz. W 2000 roku wydali pierwszą płytę „Tak po prostu”. Dziesięć lat później ukazała się „Druga płyta", a w 2011 roku kolejna – „Trzy metry ponad ziemią”. W 2015 roku zmarł Przemysław Maciołek i jego miejsce zajął Łukasz Belcyr. Odszedł również z zespołu Tomasz Szymuś, a skład uzupełnili klawiszowcy Grzegorz Jabłoński i Marcin „Mały” Górny. Zespół gra muzykę od funky do jazz rocka.

Ceny biletów: 150 zł / 130 zł / 110 zł

*******Powiązane