O.S.T.R. | Szczecin

Bilety na koncert O.S.T.R. | Szczecin - 09-12-2023

Koncert O.S.T.R. | Szczecin

O.S.T.R.

09.12.2023 20:00

Szczecin(Zachodniopomorskie) - Hala Odra


Asfalt Records i Agencja Hot Staff zapraszają na DIAPORAMA TOUR - specjalną trasę koncertową opartą na utworach z najnowszej płyty O.S.T.R.

Album DIAPORAMA miał premierę 12 kwietnia 2023 roku. Płyta zdobyła bardzo dobre recenzje wśród słuchaczy. Promowana była do tej pory czterema singlami: FLAM, LEMON, CRISTAL i MENTAL CLASH. Gościnnie na albumie pojawili się m.in. Gibbs, Sarius, Mor W.A. czy Green.

Materiał został w przeważającej większości wyprodukowany przez O.S.T.R.. Prawie trzyletni czas przerwy wydawniczej Artysta wykorzystał na poszukiwanie aktualnych, świeżych brzmień, podróżując w tym celu po całej Europie, a także po USA. Efektem czego było nawiązanie współpracy artystycznej z brytyjskim producentem Carnsem Hillem - prekursorem gatunku UK drill i producentem m.in. Skepta. Hill wyprodukował jeden utwór na DIAPORAMĘ, w którym gościnnie na majku usłyszymy kilku brytyjskich wykonawców.

Klipy:

FLAM: https://youtu.be/LgretmCvwBw

LEMON: https://youtu.be/8s7d7aJXuWY

CRISTAL: https://youtu.be/QCxP6l49AkA

MENTAL CLASH: https://youtu.be/G9YilBkGrpA

Trasa:

13.10 / Poznań / Tama

21.10 / Gdańsk / Parlament

31.10 / Katowice / P23

3.11 / Kraków / Kwadrat

25.11 / Wrocław / Zaklęte Rewiry

3.12 / Toruń / NRD

9.12 / Szczecin / Hala Odra

10.12 / Warszawa / Proxima

———————————————————————————————————————

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży!J edynym autoryzowanym punktem jest Biletomat.pl

Wejście 16+ ze zgodą opiekuna.

Poniżej 16 roku życia wstęp tylko z opiekunem. Opiekun winien mieć również ważny bilet.

Wzór oświadczenia:

bit.ly/46ObXPS
Powiązane